Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex téma. Igazam van, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex téma. Igazam van, hogy ez zavar vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nagyon jóban van az exbarátnőjével, aki más városban lakik. Holnap jön a csaj, és a közös baráti társaságukkal beülnek valahova, de senki nem viszi a jelenlegi párját. Nekem ez rosszul esik, és legszívesebben szakítanék vele. Mondta, hogy akkor menjek, de érzem, hogy nincs ott helyem.
2017. szept. 29. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
tulzol, bizz benne.
2017. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nekem is nagyon rosszul esne. Azt érezném, hogy én "csak" a baratnő vagyok, de az a csaj a belső köreibe tartozik
2017. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fura helyzet... ha ennyi bizalom nincs köztetek, akkor tényleg érdemesebb szakítani
2017. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Ha te is erzed, hogy semmi keresnivalod nem lenne barati talakozojukon, akkor mi a manon huzod fel magad annyira, h legszivesebben szakitanal?


Azon, hogy joban van az exevel? Az azert nem egy huu de termeszetellenes dolog, siman elofordul masoknal is, hogy jo baratsagban maradnak szakitas utan is - foleg, ha amugy is kozos tarsasagbol jottek.


Szoval,szerintem ez durvan eltulzott reakcio. Viszont tok mindegy, h szerintem milyen reakcio - az a lenyeg, h te hogyan eled meg.

Ha ez teged ennyire zavar, akkor szakits, es keress egy olyan sracot, aki nincs joban az exevel.

2017. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon túlzol.

Veled van, a párod. Azért szakítani,mert találkozik exével ráadásul közös barátaik vannak.illetve ha senki nem viszi a párját,minek kellenél te oda. Nem azért, elég féltékeny tipús vagyok,de nem lihegek állandóan a párom nyakán pláne ha barátaival talizik,sőt a volt gyerekkori barátnőjével (szerelmével)

2017. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy ismeretlen emberek szerint túlzol-e, hanem hogy neked belefér-e. Ha úgy érzed, hogy nem, nem vagy köteles tűrni. Nincs erre általános érvényű igazság.
2017. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már ex- ed, akivel jó kapcsolatban maradtál. Ha igen, akkor megérted, ha nem akkor meg bízz a barátodban...eltúlzod a dolgot.
2017. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek talalkozik az exevel? Azert ex mert mar "elvileg Lezartak a kapcsolatukat" en biztos szakitanek vele. Legyen benned mar annyi tartas hogy ilyeneket nemengedsz neki 😃 szanalmas ferfi.. Nem tette tul magat meg a nojen es te csak potlek vagy. Beszeld meg vele. En else mennek a te helyedbe vele ex talalkozokra. Gondolom te se talalkozgatsz exeddel hozz fel neki hogy teis mesz exedhez es vard a reakciot 😃 amugy hany eves vagy? Felnott fejjel ilyet azert tudnod kene hogy az ex, az ex. 😄
2017. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csöppet se túlzol.

Lehet, hogy én szakítanék, nekem ez már nem fér bele.

2017. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!