Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira zavar hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira zavar hogy nem tudom bejövök-e neki vagy nem?! (leszbi téma, légyszi csak normális válaszokat)

Figyelt kérdés
csomószor van az hogy úgy veszem le hogy valaki (lány) furcsán néz rám.. és annyira meg akarnám tudni hogy bejövök-e neki vagy érdekesnek talál vagy mivan.. azt utálom hogy vannak helyzetek hogy totál úgy néz ki hogy bejövök neki, aztán pl látom hogy van barátja vagy kiderül hogy csak haverkodni akart. az meg ugye nem lehet hogy vad idegenhez odamegyek hogy bejövök-e neki.. de ha nekem is bejön akkor van sz.r helyzet mert nemtudom hogy ér-e valamit ha pl előre engedem meg vevő lennék a közeledésére mert kitudja lehet ha megtudná hogy bejön nekem akkor kerülne mert neki nem jönnek be lányok, vagy totál kiakadna hogy ő nem azért nézett.. stb.. van 1 lány (suzlinkba jár) kb fél éve hogy tetszik.. szoktam vele beszéli, meg megdicsérem pl a haját ilyenek.. és ezis hogy kitudja lehet hiába ereőlködök... ti mit csinálnátok? hogy tesztek különbséget hgy valaki csak haverkodni akart vagy többet? ja meg még itt van az hogy mondjuk azt mondja nem érez semmit aztán amúgy meg lehet csak elnyomja magába az érzést és én meg így ugye abba a tudatba vagyok hogy nem jövök be neki úgy..

2012. okt. 16. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs normális válasz. Vagy bevállalod a pofáraesést, vagy nem, de akkor meg elszalasztasz lehetöségeket. Meg kell választanod, hogy egyes szitukban mi az amit érdemes bevállalnod. Iskola, munkahely, régi ismerösök körében csak a biztosra érdemes menni. Szolo nyaralásnál (ahol a kutya sem ismer) mindent bedobni! A kettö között: attol függ.
2012. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
heteróként nehéz megválaszolni. Mivel az a társadalmilag elfogadott, hogy fiú-lány...tehát így szinte akárhol lehet ismerkedni. A melegeknél más a szitu. Személyes tapasztalat volt, évekkel ez előtt a diszkóban: kicsit feszült a gatya rajtam, és egy srác megfogta a seggem, enyhe célzásként. Én megmondtam neki, hogy rossz ajtón kopogtat (nem voltam bunkó vele), ő ezt elfogadta, és békén hagyott. Az a baj, hogy sokan nem így reagálják le, hanem kiakadnak, elküldik a p*csába, stb. Én azt ajánlanám, hogy jár el melegbárba, oda ugyebár leszbik is járnak, ott kisebb a valószínűsége hogy mellé lősz. Ha mindenképpen egy adott lányról van szó, akkor kérdezz rá konkrétan, mert ha nem teszed, azzal becsapod őt is és magadat is.
2012. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok megint:

amúgy hetero vagyok, de elfogadom és megértem mások "másságát" (mivel a nemi identitás az magánügy)

2012. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borzasztóan nehéz helyzet ez. Nem véletlenül szoktak inkább erre specializálódott klubokban ismerkedni a homoszexuálisok. Egyszerűen még nem elég érett a társadalom ehhez.
2012. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsazsa92 ***** válasza:
próba cseresznye,nekem is egyik szobatársam tetszett nagyon 1 éve,tudja h biszex vagyok,bár erről inkább csak részegen beszéltünk,ő is azt mondta h az,smároltunk is,de utána kicsit megromlott kapcsolatunk,talán azért mert ő sem tudja h micsoda,v ne mis tudom,de már ne mis érdekel,mióta nem beszéltünk erről azóta minden ok.!Vannak más csajok is...
2012. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!