Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelemben mindenki azt kapja, amit megérdemel?

Figyelt kérdés
Jó kapcsolatot, rossz kapcsolatot, semmit, stb.?
2017. szept. 29. 18:03
1 2
 1/14 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem, az így hülyeség.
2017. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Ez nem így működik. Nincs karma és nincs isten. Mindenki azt kapja a világból, amit ki tud belőle vájni magának. Nincs igazság. A hollywoodi romantikus filmek és a disney-mesék nem igazak.


De a legtöbb átlagos ember lelkét megnyugtatja, hogyha azt hiszi hogy a fentebbi az igazság.

2017. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Hisz egy kapcsolatot mind a két félnek ápolni kell minden egyes nap, hogy az működőképes legyen. Ha ezt elmulasztják, akkor vége lesz a kapcsolatnak.

Mindenki azt kapja vissza, amit adott és megérdemel.

2017. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sehol az életben nem kapja azt, nemhogy majd pont a szerelemben.
2017. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ui.: azt lehagytam, hogy időnként az élet r..hadt kegyetlen és a jók előbb távoznak az élők sorából és a rosszak meg később
2017. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
nem
2017. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Soha nem kaptam senkitől sem szerelmet.

Mindig normális voltam embertársaimmal.


Akkor hol is van az összefüggésed?

2017. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyit teszel érte...
2017. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nein, nein, nein!
2017. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem mondanám ezt így ki feltétlenül. Abban viszont hiszek, hogy hasonló hasonlót vonz. A "jó" emberek megtalálják egymást, ahogy a "rosszak" is. Idővel. Ez nem azt jelenti persze, hogy egy rendes embernek csak rendes kapcsolata lehet élete során, de megtalálja a párját előbb-utóbb szerintem. Illetve abban is hiszek, hogy mindenki annyit kap a kapcsolattól, amennyit ő belefektet.

De azt még megjegyezném, hogy egy jó ember is lehet teljesen alkalmatlan párkapcsolatra. Lehet valaki kedves meg önzetlen meg tisztességes, ha nem tudja a kellő energiát belefektetni a kapcsolatba, vagy túl kritikus a partnerével stb. Én kisit elkülöníteném a mindennapi dolgokat meg a kapcsolatot ilyen téren.

2017. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!