Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemben éljek, de szabályo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben éljek, de szabályozva, vagy lehet szerelem nélkül is boldog párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nehéz helyzetben vagyok, szeretem a párom, de nagyon sokszor nem vagyok önmagam mellette. Kijelentette, hogy gyereket szeretne tőlem, és én tudom, hogy más nő örülne ennek, én mégsem vagyok boldog. Sokszor érzem úgy, hogy csak kínlódunk. Gyakran annyira féltékeny, hogy a telefonomban turkál. Nem mehetek nélküle bulizni, moziba stb, mert akkor biztos pasinál vagyok. Bizalmatlan. Gondolatban gyakran az exemhez hasonlítom, hogy mellette azt csináltam,amit akartam, egymás mellett is volt életünk, mégsem csaltuk meg egymást soha. És félek a gyerekkérdéstől, mert akkor teljesen "kiszolgáltatottá" válok. Mit tegyek? Reméljem, hogy megváltozik?
2017. jún. 19. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenykedés nem jelent szerelmet.

Ne reméled, hogy megváltozik, ez önálltatás. A legkisebb mértékben sem fog megváltozni soha senki, csak azért mert te azt akarod.

2017. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig menekülj, amíg megteheted, és nincs gyerek!
2017. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerelemben éljek, de szabályozva, vagy lehet szerelem nélkül is boldog párkapcsolatom?"


Mi köze a fenti kérdésnek az alatta lévő leíráshoz? Ki mondta, hogy többé ne lehetsz szerelmes, mondjuk egy normális férfi mellett?

2017. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél szerelmes másba? Az nem egy egyszeri és megismételhetetlen állapot. Én eddig kb. 6-7-szer voltam szerelmes, egy része plátói. Mind elmúlt szépen ahogy nem találkoztam többet az illetővel, az utolsó pedig viszonzásra talált, így ő most a férjem. De ha hirtelen bekattanna, és elkezdene verni vagy terrorizálni engem, nem haboznék elhagyni, szerelem ide vagy oda. Szerelem az lesz akárhány. Életed viszont csak egy van, ne szúrd el.

Szakíts és lépj tovább.


35N

2017. jún. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!