Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy félvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy félvér (félig magyar, félig néger) fiút szeretek de az apám nem képes elfogadni ezt?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy elhagyja a családomat/ kitagad ha én együtt leszek akármilyen más származású fiúval, viszont én nagyon szeretem ezt a fiút. 18/L

2017. szept. 29. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Roma?
2017. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Szóóval..

Ő kitagad téged mert te összejössz egy fiúval, akit szeretsz.

Szerinted van miről beszélni? Konkrétan belemászik az életedbe hogy te kivel együtt vagy boldog.

Érted? Te jössz össze valakivel, a te életed változik ettől, neki ehhez SEMMI köze. Reggel te csókolózol a pároddal, nem ő.


Röhögd ki az apád, és hagyd hogy csináljon amit akar.

2017. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A legrosszabb ***** válasza:
62%
Recept: összejössz a sráccal és letojod apádat. Idővel majd megenyhül, ha látja, hogy komolyan gondoljátok egymással, természetesen függően attól, hogy mik a srác szándékai, mert ha az első kufirc után kidob, az bizony necces, viszont azt ugyanúgy megteszi egy szittyaköсsög fаszmagyar huligán is a csajokkal.
2017. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Az apád sajnos rasszista, ez úgysem fog változni, talán ép meg akkor sem, ha látja, hogy jó ember a barátod. Döntsd el, hogy ki neked a fontosabb, az apád, vagy a szerelmed. Én a szerelmemet választanám, ha stabil, szilárd alapokon nyugvó kapcsolatról lenne szó, lenne hol laknunk, lenne munkánk.

Egyébként nem értem az ilyen gyerekes gondolkodást egy középkorú embertől, a srác gondolom anyanyelvi szinten beszél magyarul, itt született magyar embernek, magyar iskolába járt meg minden. De mindegy ez más téma. Ha szeretitek egymást, legyetek boldogok, idővel talán az édesapám is megenyhül.

2017. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Most 2 lehetőség van, vagy


1.Apád rasszista


2.Apád nagyon is okkal félt, és nem akar részt venni a saját életed tönkretételében. Sok előítéletnek van alapja, sajnos. (De nem mindnek)


Az a kérdés inkább, hogy:


Milyen ez a fiú? Hol született, mi a háttere? Mit tanul, mit dolgozik? Hogyan bánt az eddigi barátnőivel? Milyen társaságban mozog? Mi a véleménye a többségi társadalomról (ez csak azért kérdezem, mert minden kisebbségnek van egy kis hányada akik szeretik minden bajuk forrásának kikáltani a többséget és mártíromkodni - legnagyobb kisebbségünk körében elég elterjedt dolog erre fogni a saját hibáikat)?

2017. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Fajrontásért én is kitagadnálak.Fehér néger nem fér össze.
2017. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Azt meg az apjat szidjak, hogy kozepkoru ember hogy gondolkodhat ilyen eretlenul, amikor minden masodik valaszolo azt irja "hagyd ott apadat es valaszd a szerelmet" lol ezt valami eszmeralda egzotikus regenyben olvastatok mi? 18 eves aztan lepjen le egy csavoval (borszintol fuggetlenul) hagyja ott az apjat??? Kvajo tanacs gratulalok. Ti is gondolkodhatnatok nem kell egybol a nyivakolo liberalis eneteket elovenni ha mar benne van szovegbe, hogy felig neger/cigany/arab/indiai akkor maris elo a jollyjoker "mocskos rasszista !!!!!" utokartyat hiszen ez mindenre valasz. Ez ugyanugy megbelyegzi az ertelmes vitat mint amikor valaki azert nem szimpatizal a masikkal mert eltero borszinu. Tehat kabe ugyanaz.
2017. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Ja es a lenyeg kimaradt. Szitutol fuggetlenul 18 evesen meg gyerek agyad van ez fix, persze tudom te azt hiszed mindent tudsz de en inkabb nem tagadtatnam ki magam mert -bocsi a tulzott realizmusert- de egy kisebb osszegbe is lemernem fogadni, hogy nem fog ez 1-2evig vagy annal tovabb tartani :)) Szoval okosan (borszintol fuggetlenul, mielott meg engem is megbelyegeznek itt)
2017. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Ébredj fel és ne kergessél meséket 18 évesen...olyan naiv vagy, de majd pofira esel és megérted a fatert, de akkor már cseszheted életed-jövődet.
2017. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A legrosszabb ***** válasza:
9%
#7: Igen, 18 éves, azaz a jog szerint is felnőtt korú, szellemileg érett, szellemileg ép, cselekvőképes, azaz ésszerű akaratelhatározásra képes. Ha a 18. születésnapját követően a világon minden embert kirúgnának otthonról a szülei, akkor sem lehetne egy szavad sem.
2017. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!