Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kezdenétek kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek kapcsolatot egy félvér lánnyal?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy van egy lány. Félvér. Az apja roma, az anyja magyar. Az apjával nem a legfényesebb a kapcsolata, ritkán, de még tartják a kapcsolatot. Külsőleg szinte semmi jele a származásának. A lány művelt, rendes, és nem csak azért, mert megjátssza magát. De vajon ez mindig is így fog maradni? Ti kezdenétek kapcsolatot egy ilyen lánnyal? Ha NEM választ adtok, kifejtenétek?

2012. nov. 16. 00:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen,mgpróbálnám,miért ne,ki tudja.Majd kiderül idővel,hogy összeilletek-e.
2012. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
'nem a legfényesebb a viszonya
2012. nov. 16. 00:28
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

"De vajon ez mindig is így fog maradni?"

Nem, teliholdkor cigánnyá változik, dóccsegabanna cuccokat vesz fel és gádzsókat késelget a blahás meki mögött.

2012. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
montihun: Figyelj, nem akarok haragot, de most őszintén... miért pont GÁDZSÓKAT?!?!
2012. nov. 16. 00:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnőm félcigány. Most fősulis.

A barátja magyar, jól el vannak.

Egyedül akkor jön elő belőle ez a "cigányasszonyosdi", ha jönnek a tanulatlan rokonok a barna ágról. Ők sem rossz emberek, csak olyan tipikusak a megnyilvánulásaik. Főleg amikor panaszkodnak. Olyankor barátnőmnek elő jön a másik oldala és úgy beszél ahogy ők. De magyarban is van ilyen. Sőt... Vannak olyan putris, koszos, buta nemtörődöm magyar származású ismerőseim is sajnos, akiknek hiába fehér a bőrük.......

Szerintem próbáljátok meg. Ha nem akar nagyon megfelelni a családja kúltúrálatlanabb részének akkor oké a dolog.

Figyeld meg, hogy változik-e a modora, beszédstlusa, amikor az apja rokonaival van? Ha nem, vagy csak kicsit, az jó. Illetve te döntöd el mi fér bele neked. Mert a romáknál első a család. Méghozzá széles körben.

2012. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
romaként azt mondom ha nem az a mocskos vérű,lop,csal,koszos,putris,gyilkolós fajzat a fater családja akkor megér egy próbát, főleg ha tudnád szeretni is. Akkor kezelhető lesz és engedi magát formálni is olyanná ami a normális viselkedés. Ha meg vandál a család akkor hagyd a fenébe nehogy az legyen hogy egy összeveszés alkalmából magadra haragítod a fater családját. Csak okosan mert tudod milyenek ezek az öldöklős majmok. :)
2012. nov. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Én tudom, hogy mit szeretnék, csak nekem a családom problémázik ezen túl sokat. Bár, nem az ő dolguk, 20 múltam.

2012. nov. 16. 01:23
 8/14 anonim válasza:
sajnos ismerős a szitu :( Kemény dolog nagyon. Engen 5 év után nem felejtett el a párom aztán nem rég a pofámba vágta. Az ősök miatt hagytam ott hogy ne szenvedjen meg helyre álljon a béke náluk. Pedig ismerem az egész családot meg szeretnek is. De csak addig amíg csak barátok vagyunk a lányával. Ez van maximálisan megértem a csaj szüleit az előitéletek miatt. Csak az zavar hogy a sok gyökér köteedős nem dolgozom tipusú genyók miatt a normálisak is szívnak. De hát ez van...Nyelni kell.
2012. nov. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék!


Mit kell ezen kifejteni? Rasszista vagyok és nekem nem fér bele a félvér sem.

2012. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Romák közt is van normális,bármilyen hihetetlen.Ne a származás alapján tessék már .....ha újrakezdhetném,nekem csakis egy romasrác kellene!Csak egy,mert õ más mint a többi!
2012. nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!