Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a félvér fiúk/férfiak? (magyar. )

Figyelt kérdés
Belső adottságoktól eltekintve, van akinek nagyon bejönnek ?
2013. júl. 9. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Félvér magyar? És a másif fele mi? Semmi? Akkor neked nincs felsőtested vagy csak 2 liter véred van? Nemértelek.
2013. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A félvérek nem a normálisnál barnább emberek ? Anyám székely, apám csángó. Nem vagyok nagyon sötét, de nem is fehér ... tudtommal ez a félvérség. (ha nem javítsatok ki)

Szóval remélem érted ...

2013. júl. 9. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Dikk te is magyar vagy, a félvér pl.: félig magyar félig roma vagy félig kínai félig afrikai érted nem? :D
2013. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja azt hiszem értem ... bár Erdélyben élek anyám meg apám is Erdélyiek, magyarok (hálistennek). De akkor van valami neve annak aki születése óta barnább mint mások ? :D (Cigó vérem tuti nincs :d)
2013. júl. 9. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt mindenki leszarja, miért vagy barna, ha nem vagy valami egzotikus keleti arab gyerek.

Én "negyedvér vagyok", anyám félig cigány, és én is örököltem a barnaságból. Azt vettem észre, hogy a lányoknak bejön, viszont nem tudok mindent felvenni, amit egy átlagos bőrszínű srác simán viselhetne, mert megkapom a "cigger" jelzőt.

2013. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem a külső nem az első,tehát ha nem vagy köcsög,bunkó akkor valószínűleg találsz majd valakit akinek tetszel..ebben biztos vagyok..na jó a rasszistákat majd nem vonzod de szerintem bőven van lány,aki inkább a sötétebb bőrűekért van olyan,emiatt ne aggódj:)
2013. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Mármint az egyik szülője varázsló, a másik meg mugli?
2013. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Varázsló és mugli xdddd
2013. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!