Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges valakit úgy szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges valakit úgy szeretni hogy nagyon kevés dolog van ami külsőleg tetszik rajta és úgy igazán nem ismerem csak azt érzem hogy hiányzik jó vele?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Igen szerintem lehetséges. Most én is ebben a cipőben járok, pedig nekem van egy ideálom, amihez többnyire ragaszkodok.

De ja, valahogy a kémia, vagy valami összehozza néha azokat az embereket is, akik alapvetően nem tetszenének egymásnak...

2017. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, én így szerettem bele mindkét eddigi páromba. Az első kihasznált, tönkretett, a második pedig megmutatta milyen szeretve lenni- azóta is vele vagyok :)
2017. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd.
2017. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a férfi, akkor igen. Ha te vagy a nő, akkor nem.
2017. szept. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4.: a második hozzászóló vagyok, nő...ennyit az általánosító elméletedről
2017. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges. Ilyenekből lesznek a hosszú távú és mély kapcsolatos. A szép külső semmit nem jelent ha nem szeretsz vele lenni vagy nem vonzódsz hozzá.
2017. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 Akkor hazudtál vagy csúsztattál a 2. válaszodban.
2017. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#3 nem erőltetem nem bírok nem rá gondolni. Furcsa ez hogy az ember egyik pillanatban azt gondolja hű de szarul néz ki mi az amit esznek rajta a nők aztán másik pillanatban már nem tudom kiverni a fejembol és állítólag ő sem engem. köszönöm a válaszokat
2017. okt. 1. 08:02
 9/11 A kérdező kommentje:
#4 ha nő akkor miért nem? indokold
2017. okt. 1. 08:02
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Azért, mert egyetlen nő sem képes olyan férfiba beleszeretni, aki nem tetszik neki külsőre.
2017. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!