Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet rendesnek/őszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet rendesnek/őszintének lenni a csajokkal?

Figyelt kérdés
Már milliomodik eset, hogy amikor kedvesen bánok egy csajjal, őszintén beszéletek vele komolyabb témában, akkor onnantól kezdve nem érdeklem őt. Jelenleg is van egy csaj, akivel állandóan ingadozik, hogy épp kedvel vagy sem. Volt egy idő, amikor abszolút fel se figyeltem rá, ekkor teljesen semleges voltam felé, mondtam mindenféle poénokat, perverzebbeket is, de egyáltalán nem komoly szándékkal. Aztán egyszer ő jött oda hozzám dumálni, és erősen flörtölt velem, én viszonoztam, átvettem az irányítást, és lassacskán átmentünk rendes beszélgetésbe. Mindig az van velem ilyenkor, hogy ha valaki érdekel engem, akkor azzal rendes vagyok, őszinte komolyabb beszélgetést folytatok. Na ezt vele is megtettem, és ezután teljesen beflegmázott, nem érdekeltem őt innentől. Aztán ismét passzívvá váltam felé, mentek a szúrkálódós poénok, az olyanok, amik akár egyeseknek sértőek is lehetnének akár. Erre ismét rámtapadt. Tegnap dumáltam vele kettesben megint komolyabb hangnemben, a végére ismét látszott, hogy most megint tojik a fejemre. Én olyannal, aki számomra fontosabb szeretek/nék értelmesebb beszélgetést lefolytatni, nem csak állandó poénkodást. De ez nem erre a csajra vonatkozik egyedül. Ez eddig rengetegszer előfordult. A csajok zsebhumoristát keresnek, aki azért van, hogy szórakoztassa őket? Miért nem szabad normális "unalmasabb" beszélgetést folytatni.(Az unalmas itt csak idézőjeles, mert szerintem egyáltalán nem unalmas ez a fajta beszélgetés sem.)

2017. szept. 30. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet normalisan is beszelgetni, de a vonzalomhoz kell a flort, a szurkalodas (ami nem bunkosag, nem tudom, szerintem ti sracok vagytok tulerzekenyek ha bunkosagnak gondoltok 1-2 vicces oltast) is, nem csak a komoly eszmecsere. Mind a ketto!!! szukseges ahhoz szerintem, hogy komoly kapcsolatot akarjak a masikkal, ha valamelyik hianyzik, akkor a masik vagy haver vagy 1-2 szexre alkalmas partner.
2017. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a vízibolha-tenyésztésről, a kedvenc neverending shounen-animédről vagy a hörcsögök bélműködéséről akarsz komolyan beszélni, akkor azt sokan unalmasnak fogják tartani. Vannak olyan réteg-témák, amik egyszerűen nem érdeklik a legtöbb embert.
2017. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kén_ ***** válasza:
100%

#2: :DDDDDDDDDD


Egyébként kedves kérdező, van abban valami, amit az első válaszadó írt. Nem a jövendőbeliddel beszélgettél, hanem csak egy csajszival, akivel kölcsönösen vonzódtatok a másikhoz. Teljesen jó, ha valakivel ellehet beszélgetni komolyan, értelmesen komolyabb témákról, de ettől függetlenül még játékosnak is kell maradnod. Játszani kell a másikkal, jeleket küldeni, ha feldob egy labdát, azt visszaütni, satöbbi. Egyrészt mert szórakoztató, másrészt mert incselkedni a másikkal jó dolog. Az, ha csak komoly dolgokról lehet beszélgetni, az sótlanná tesz egy idő után, nem pedig érdekessé. Szerintem.


21/F

2017. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony az ismerkedési fázisban nem érdemes olyan komolynak lenni, mint a vakbélgyulladás. Lazára kell venni a figurát, de éreztetni azt, hogy tudsz komoly is lenni, ha a helyzet megkívánja. A nagyon komoly emberekben van valami vészjósló, valami komor. Nem jó a társaságukban lenni.

Fura példa, de még a "szmájlis" sebességmérők is 15-20 %-kal csökkentik a gyorshajtók számát. Pusztán azért, mert az embernek jobban esik egy mosolygós rajzot látni, mint egy lefelé görbülő szájút.

2017. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem érdekelsz, olyat érdemelsz aki vonzódik hozzád, és lát benned valamit, mert én semmit se.


Nőként is gyatra szövegnek tartom.

2020. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, ezt a választ nem ide szántam.
2020. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!