Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 évvel idősebb pasinak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évvel idősebb pasinak meg lehet írni, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Én a 30-as vagyok, a pasi 50-es. Elég fura stílusban beszélgettem vele az elmúlt hónapokban, így fogalma sincs, hogy szeretem. Sőt azt gondolja, hogy éppen hogy idős és csúnya embernek látom. Találkozni se akar velem. Arra gondoltam, hogy megírom neki sms-ben, hogy tetszik nekem. Mi a véleményetek?

2017. szept. 30. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
SMS-ben elég snassz, inkább levelet írj, ha személyesen nem tudtok találkozni.
2017. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hogy kinek mit lehet megmondani, az a személyiségétől függ, nem a korától. persze általában az idősebb pasik örülnek, ha fiatalabb nők közelednek hozzájuk. te ismered a pasit, neked kell tudni, hogy vajon hogyan reagál.


viszont, ha ez csak netes ismeretség, akkor inkább ne azzal kezdd, hogy már ennyi alapján szereted. próbálj csak találkozni, jobban megismerni és éreztetni, hogy kedveled, de egy rövid, felületes ismeretség alapján nem mondhatod, hogy szereted. főleg, ha még nem is találkoztatok, csak neten írkáltok. azt persze nem árt tisztázni vele, hogyha félreértette a róla kialakult véleményedet...

2017. okt. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább hozz létre valahogy egy személyes találkozást...
2017. okt. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod a telefonszámát akkor hívd fel, és ne SMSelj vele
2017. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ideje kellett volna már..., "30as" babám.
2017. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem megírhatod. 50 vagyok. :)
2017. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!