Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy olyan gondom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loxe kérdése:

Van egy olyan gondom, hogy beleszerettem egy nálam 2 évvel idősebb fiúba, akinek már van barátnője. Szoktunk facen chatelni, meg minden tiszta jóba vagyunk, de még is szeretem. Pedig egy nagyon jó barátnőm pasija lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretnék vele összejönni, csak ha még is sikerülne vele összejönnöm, egy k. rvának fognak tartani, mhogy szédszedtem őket.

2012. máj. 4. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól látod, valamint még a barátnődet is elveszíted. Te itt nemigen nyerhetsz amíg együtt vannak.
2012. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
fészbúúúúk láv
2012. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.komizó köszike sajnos ez a baj,de sose fogom megtalálni a nagy őt....:(
2012. máj. 7. 13:11
 4/4 A kérdező kommentje:
2.komizó : köszi a komit,de nem csak facen tartjuk a kapcsolatot, mert egy suliba járunk,és minden nap vagy 1000000-szor talizunk... :)
2012. máj. 7. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!