Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Nagyon szeretem tényleg, de folyton felmerülnek a különbségek köztünk és nyilván nem akarom megváltoztatni. (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha szerelmes vagyok, de mégis elégedetlen, mert a párom nem felel meg néhány elvárásomnak, mint bizonyos fokú műveltség, valamekkora művészet felé irányuló hajlam, esetleg egy ambiciózusabb jövőkép, akkor a szívemre kéne-e hallgatnom vagy ezek olyan fajsúlyos dolgok, amiket nem lehet pótolni a párkapcsolati lét egyszerű örömeivel?
2017. okt. 2. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell magadban számot vetni arról, mik azok a másikban, amikből nem engedsz. Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani.

Én pl országos nagy könyvmoly vagyok, mindig úgy képzeltem, hogy a párom is biztos az lesz és milyen romantikus lesz majd egymás mellett olvasni, ehhez képest a barátom kedvenc mondása, hogy ő a facebookot olvassa :D Mégis, magamban tisztáztam, mik azok a tulajdonságok, amiket a másikban elengedhetetlennel tartok és arra jutottam, hogy ezt a kompromisszumot el tudom viselni, mert sok más dolog pedig megvan benne.

Te tudod, hogy neked ezek a hiányosságok mennyire zavaróak, hosszútávon nem fogsz-e emiatt elhidegülni tőle. Ha szereted és tudsz kompromisszumot kötni, mert más, fontosabb dolgok megvannak benne, akkor fogadd el így és ne éreztesd ezt vele, hiszen te választottad őt, ha viszont ez neked így nem megy, akkor ésszel zárd le.

2017. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak lexikális tudásbeli a különbség köztetek, de egyébként nem egy akkora suttyó, hogy égő vele még a boltba is elmenni, akkor ne görcsölj rá. Fogadd el olyannak amilyen, biztos van olyasmi, amihez ő ért, te meg nem!

Viszont egy ambíciók és jövőkép nélküli figura nálam szóba sem jöhetne, még ha kívülről fújná az összes lexikont, akkor sem.

2017. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!