Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menthető még a barátom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még a barátom, vagy nem lehet megváltoztatni? Két éve tart ez az őrület.

Figyelt kérdés

Ez teljesen rá illik:


Súlyos önbizalom hiány: önsorsrontás

Ebben a csoportban szintén alacsony önbecsülésű, önértékelésű és önbizalmú férfiak vannak.


Nem tartják magukat elég jónak, szeretetre méltónak. Ha mégis az ellenkezőjét tapasztalják – például szereti őket a kedvesük – akkor tesznek róla, hogy bebizonyítsák, igazuk van. Őket nem lehet szeretni. Ezek a férfiak megcsalják, akit szeretnek, elverik a fizetésüket, hatalmas disznóságokat képesek elkövetni. Szinte arra játszanak, hogy túlfeszítsék a húrt, és elszakadjon.


Ha megcsalják a kedvesüket, és az elhagyja őket, akkor bebizonyosodik, amit igaznak gondoltak: őket nem lehet szeretni.


Szenvednek a hűtlenségük miatt, lelkifurdalásuk van, de nem tudják magukban tartani. Kell, hogy a szeretett nő is lássa, mennyire rosszak, nem érdemlik meg őt (a nőt).


Még a kapcsolatunk elején összevesztünk amiért flörtölgetett más nőkkel mikor én nem voltam ott. Két hétre szakítottunk, akkor volt is egy nővel. Miután összejöttünk ott folytatta ahol abbahagyta. Flörtölget, mai napig is. Márciusban szakított velem, mert behülyítette egy csaj (10-ből 10-es) persze nem történt vele semmi, csaj csak szórakozott. Áprilisra visszakönyörögte magát, tudom, hogy nem volt jó ötlet, de hihetetlen mennyire szeretem. Mikor együtt vagyok vele mindent megtesz értem, még is tudom, hogy mai napig is flörtölgetne ha tehetné. Távkapcsolatban vagyunk, megesik, hogy külön járunk el bulizni.



2015. jún. 14. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Két éve vagy játékszer,és ennek nem az önbizalomhiányhoz van köze.A barátod szimplán gerinctelen,te meg eltűröd,azzal a szlogennel,hogy szereted.Tudod,ez hosszútávon kevés.
2015. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne a barátoddal foglalkozz, hanem magaddal, mert a te személyiségeddel ugyanúgy nagy gondok vannak.
2015. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még azt kihagytam, hogy állandóan szekál, hogy kivel csalom meg éppen. Most éjszaka is elhúzódtam mikor ölelt, mert melegem volt, erre rámförmedt, hogy biztos megcsalom. Azt tudom, hogy legutóbbi barátnői sorozatban megszivatták, de attól még nem kellene ilyennek lennie. Fogalmam sincs hogy bizonyíthatnék. Sosem szerettem így senkit, bármit megtennék érte. Ezt bizonyítja a két év is amit végig küzdöttem, de már kezdek elfáradni.
2015. jún. 14. 17:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: miért, mi baj a személyiségemmel?
2015. jún. 14. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy vele vagy.
2015. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
2015. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak saját maga lenne képes változtatni magán. Szép dolog hogy jót akarsz lenni és meg akarod változtatni pozitív irányba, de ez ebben a formában nem lehetséges külső hatásból.
2015. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
*lenni helyett tenni
2015. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nincs semmilyen megoldás. Talán pszichológus kellene neki, de oda úgy sem menne... Majd max rájön ha egyedül marad. Igazi barátai sincsenek már szinte. Sikerült mindet elmarnia magától, de nem érti miért van ez.
2015. jún. 14. 18:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindent megtettem volna, hogy ne veszítsem el. 26 vagyok, volt már jópár barátom, de egyiket sem szerettem még ennyire. Őt még két év után is ugyanúgy mint első pár napban...
2015. jún. 14. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!