Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megismerkednétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkednétek valakivel, akinek a jelleme nagyon szimpatikus, de túlsúlyos lenne, megpróbálnátok megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok így (hisz elvileg ez lenne a lényeg), vagy zavarna a külseje, és megpróbálnátok megváltoztatni?

2017. júl. 15. 19:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hmm-hmm. Tetszik a kérdés amúgy.


Túlsúlyosként válaszolok: vagy tetszik úgy, ahogy van, vagy nem akarom megváltoztatni. Ezt magammal szemben is tartom, mármint ha valaki belém szeret kövéren, akkor ez van, ha a feltétele, hogy lefogyok, akkor ezer csinos lány van az utcán.


És itt azon van nálam a hangsúly, hogy meg akar változtatni. Mármint akkor az, aki teljesíti a feltételt, úgymond hátrányból indul. Nem tudom, érthető-e, már így "becsicskult" állapotból indul.


És nem a túlsúlyon van a hangsúly, lehet ez bármi. Hajbeültetés, fogmegcsinálás, cicifelvarrás... ha már valaki úgy indít, hogy dirigál, annak nem lesz jó vége.


Magam részéről másért nem is fogynék le, most épp magamért vagyok átalakulóban. Úgy érzem, a változás csak így lesz tartós.

2017. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

nekem bejön a teltebb alak, attól függ mennyire túlsúlyos és milyen alakja van...

de én alapból belső alapján választok, persze van külsőre is igényem, de ott jóval toleránsabb vagyok


24F

2017. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%

Nem jön be ha valaki kövér, szóval vagy nem is kezdenék vele vagy próbálnám rávenni hogy fogyjon le.

De inkább az első mert miért is fogyna le ha eddig nem tette, és így megfelelt neki eddig?

Volt egyébként kövér párom, nem volt képes lent tartani a súlyát. Tudom hogy mikor már eléggé túlsúlyos volt 160cm/92 kg, egyszerűen nem vonzott úgy mint rég mikor nem volt ennyire elhízva. Ebből kiindulva már nem kezdenék elhízott nővel. Volt egyébként kövér nő azóta aki bejött jellemre de nem fordult meg a fejemben hogy bármi is lehetne...

2017. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem próbálnám. Ha meg akarna, akkor segítenék, de ha nem változtat az sem baj, elfogadom aztán jókat beszélgetünk, utána pedig haza megyünk :)

30/f

2017. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%

A kérdés ott bukik, hogy kövér férfival senki nem jön össze.


Nővel igen, de ott sokszor húzódnak meg más okok.


Együtt járnánk ezdeni amúgy, mivel én is kövér vagyok és fogyok. A legjobb nők amúgy is számomra azok akik valaha kövérek voltak, de aztán elmentek edzeni. Vastagabbak talán az átlagnál úgy is, de formásan.


De ez merő spekuláció, mivel amíg le nem fogyok 83 kg-ra addig semmi esélyem senkinél. Az pedig még mindig (több), mint 50 kg... (83nak kellene lennem a "hivatalos mérce" szerint. Lehetetlennek érzem).

2017. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Én igen, megpróbálnám megváltoztatni. És nem azért, h nekem megfeleljen, hanem azért, h egészséges legyen. Én biztos nem fogom azt nézni, h egészségtelenül él.. Megpróbálnám rábírni az egészséges életmódra, és h kezdjen el mozogni, pl velem :) mondjuk kezdésnek sima séta.. Szóval én igen, nem hagynám,h rosszabbra forduljon az egészsége, főleg, ha mondjuk annyira szimpi, h akár többet is el tudnék vele képzelni.
2017. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
"A kérdés ott bukik, hogy kövér férfival senki nem jön össze. " Jah, jelentsd ezt ki kategorikusan a két 120 kiló feletti haveromnak, akiknek több éve van párkapcsolata...
2017. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

#7


Egy fecske nem csinál nyarat.

2017. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Eleve 3 dolog kell ahhoz, hogy járjak valakivel. A szexuális vonzalom, az elfogadható megjelenés és a szimpatikus személyiség.


Ha pusztán csak szimpatikus, mint ember, az sem szexuális vonzalmat nem vált ki, és még csak nem is fog kellemesebb látványt nyújtani. Szóval 3ból 1 önmagában kevés ahhoz, hogy elgondolkozzak a megváltoztatásán.


Ha vonzódnék is hozzá szexuálisan, akkor elgondolkoznék azon, milyen jó is lenne, ha vállalhatóan nézne ki, és megkérdezgetném a testére vonatkozó terveit. Ha van ilyesmi, lehet kapcsolatról szó, ha nincs kilátás a változásra, akkor viszont nem.

2017. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
vagy el tudom fogadni, vagy hagyjuk. nem indulnék neki úgy semminek, hogy máris a farigcsáláson jár az eszem.
2017. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!