Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, nagyobb eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nagyobb eséllyel jöttök össze olyan lánnyal, aki vár a szexszel?

Figyelt kérdés
Nagyon eséllyel szerettek bele olyan lányba, akiben van tartás és tud nemet mondani?

2017. okt. 3. 17:16
1 2 3
 1/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
65%
Nem.
2017. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ha vár a szexszel mondjuk 4-6 randi utánig.


Nem, ha vár a szexszel mondjuk egy-két hónapot (az első randitól számítva).


Annak hogy kibe szeretek bele, SEMMI KÖZE AHHOZ HOGY MEDDIG VÁRATNÁ AZ EMBERT A SZEXSZEL.

Nyilván ne kerüljünk vízszintesbe az első randin! Ezt elfogadom. De azzal van gondom, aki felnőtt emberként ilyen egy-két hónapokat várna. Gondolom az hisz a reinkarnációban vagy a mennyországban és nem gondolja hogy csak egyszer élünk, tehát nem kellene ennyire az időt pazarolni, ha amúgy kívül-belül tetszünk egymásnak.

2017. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 úgy gondoltam én is, hogy olyan lány, aki kb 3-5 randit vár. Vagy pl első randin olyan helyzetbe kerültök, hogy lehetne szex, de ő meg tudja állni :D Ha pasi lennék, nekem ez tuti nagyon imponálna.
2017. okt. 3. 17:22
 4/21 Heart of Darkness ***** válasza:
77%

"akiben van tartás és tud nemet mondani?"


Hát.. ezt inkább hagyjuk is mert csúnyát mondok.


Nem, és nem,


Engem nem befolyásol egyáltalán az ilyesmi. Bár azért ne akarjon valaki egy évet várni. Nagy eséllyel pedig olyan lányba szeretek bele aki normális és odaadó, és törődő.

2017. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
A lényeg, hogy komoly kapcsolatban gondolkodjon és ne játszmázzon!
2017. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is a középút a legjobb. Nem feltétlen jó már az első randin szexelni. Vagyis ki tudja, lehet én vagyok annyira jó, hogy csak velem volt így ;) Komolyra fordítva a szót. 4-5 randi után, ha kölcsönösek az érzelmek, szerintem felesleges várni, mert ez megtörheti a lendületet is, ami nem pozitív. 24/F
2017. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem, akkor jonnek ossze veled, ha nem CSAK szexre latnak alkalmasnak, ehhez semmi koze, hogy esetleg mar elso randin is agyba bujtok, azt nyilvan megelozte egy randi ahol ismerkedtetek es ha megfogta valami a szemelyisegedben, akkor a szextol fuggetlenul folytatodik az ismerkedes.
2017. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
Puncit odaadó és a farkaddal törődő?
2017. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az a véglet sem jó, amikor már az első randin szexeltek, de az a véglet sem jó, amikor a csaj 1-2 hónapig váratna.


Arany középút a fenti kettő között.

2017. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
nem
2017. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!