Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedésnél jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél jobb találkozás előbb elmondani a testi hibákat, mert így fel tud rá készülni a másik és nagyobb eséllyel fogja elfogadni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 14:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* előtt
2017. máj. 30. 15:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen testi hibára gondolsz. Ami azonnal szembetűnő és nagy jelentőséggel bír, arról mindenképpen érdemes előtte pár szót mondani. Pl. ha valaki nagyon mozgássérült,látás/hallássérült (bár ez szervi eredetű és nem testi hiba) az azonnal kiderül, zavarba ejtő helyzetet hozhat.


Ha viszont olyanra gondolsz, ami nem azonnal látható, azt fölösleges előre beharangozni, ha van esély a további találkozóra elég elmondani akkor.

2017. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon a testi hiba mértékétől, típusától függ szerintem.


Nyilván egy tolószékkel vagy mankóval közlekedő gerincsérült esetében célszerű ezt az elején említeni.

Ugyanígy esetleg ha látás-vagy hallássérült valaki- épp a jobb kommunikáció miatt- vagy hogy ne adódjon kellemetlen szituáció.


Nekem pl. van heg a hasamon (plasztika)- nem gondolnám, hogy ezt az esztétikai hibát közölnöm kellene akár az első, akár a második találkozás alkalmával.

Ugyanígy esetleg mások megítélése szerint testi hiba lehet pl. ha valaki magasvérnyomásos vagy cukorbeteg (csak példa, nem vagyok az), de ezek sem olyan látványos, nagy horderejű dolgok, amikkel indítani kell, nem?


Az is sokat számít, hogy jelenlegi, átmeneti állapotról beszélünk-e (pl. fogszabályzó vagy épp gipszelt kéz/láb vagy hasonló), vagy egy tartós, krónikus betegség/állapot?


Mire gondolsz pontosan kérdező?

2017. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. pl.:Hézagos csúnya front fogak, de tervbe van megcsináltatni
2017. máj. 30. 15:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor célszerű kitenni olyan képet, amin a fog látszik: mosolygós, pl. Akit zavar, azzal minek egymás idejét rabolni.
2017. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, te vagy az, aki minden nap kiírja, hogy nincsenek frontfogai, mennyire hátrány ez a csajozásban?

Az igénytelenség hátrány, akkor is, ha minden nap megkérdezed. Igencsak hátrahőkölnék, ha egy ilyet meglátnék első randin, nem lenne folytatása.

23/N

2017. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne tervben legyen, hanem ELÖSZÖR csináltasd meg a fogaidat és utána nincs gond.
2017. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok lenne, teljesen mindegy, mikor közlőd.
2017. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hézagos, vagy hiányzó?

Mitől csúnya? Ki van rohadva, vagy csak neked nem tetszik?

Én találkoztam olyannal, akinek volt rés a foga közt elöl. És kifejezetten cuki volt, imádtam a mosolyát. De hibátlan fogai voltak, nem voltak sárgák, lyukasak, lepedékesek... persze saját elmondása szerint csúnya volt a foga így.

2017. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én mindenkinél rákérdezek, és én is elmondom a saját hibáimat, hátha kizáró ok nála, ne raboljuk feleslegesen egymás idejét.



Ennek ellenére a férfiak hiányzó fogakkal, egészségügyi gondokkal, óriás látványos anyajegyekkel és tűzfoltokkal, kancsal szemekkel lazán kijelentik, hogy nekik semmi megosztó tulajdonságuk sincs..

2017. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!