Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbolondulok hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondulok hogy nincs mellettem mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 és fél hónapja szakítottunk a barátnőmmel több mint 3 évig voltunk együtt és rendes fura hogy már nem írhatok neki egyszerűen bele pusztulok hogy nem írhatok neki mindig azon jár az agyam hogy írjak neki de tudom hogy ha írni fogok csak magamat alázom meg hogy lehet ezen túl tenni magam ?

azon agyalok állandóan,mit csinálhat meg minden ilyen dolog és rendes fura egyedül is aludni meddig lesz ez így ? miért hiányzik ennyire a hiánya ? állandóan csak szomorú zenéket hallgatok mindig idézeteket nézegetek,fel se fogom mindig engem vernek át nem igaz hogy nincs egy normális lány aki tudd viszont úgy szeretni ahogy én szeretem minek vannak együtt az emberek évekig ha utána idegennek lesznek szinte egymásnak ? tudom hogy majd az idő segít meg minden de félek hogy bele fogok bolondulni mert volt egy 1 éves kapcsolatom ahhoz is több mint 1 év kellet hogy teljesen el felejtsem akkor most ? rendesen félek előre és csak 21 éves vagyok,de többször csalódtam mint bárki idősebb ..... már komolyan mondom félek,félek bízni. és úgy érzem már nem jön az a lány aki jönne .


2017. okt. 3. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

A kerdesekre a valaszok:


1.) Szerintem mar megbolondultal, ezert lehet ilyen az iraskeped. Oreg, ez nagyon borzalmas es ezek alapjan baromi igenytelen ember lehetsz.


2.) Nem szomoru zeneket es idezeteket kell keresni, hanem elterelni a figyelmedet.


3.) Addig lesz igy, amig el nem felejted.


4.) Azert hianyzik, mert szeretted.


5.a) Rengeteg normalis lany/no letezik. Ok viszont ilyen iraskeppel rendelkezo nyafogos gyerekkel nem fognak leallni. Tehat nem, nem igaz a felvetesed.


5.b) Az elso felere nehez valaszolni. Sok ember maga sem tudja megmagyarazni, hogy miert van kapcsolatban. A masodik resze viszont egyszeru. Szakitas utan azert tavolodsz el a masiktol, mert lezarod eleted azon szakaszat, amiben o szerepelt. Konnyebb ugy folytatni az eletet, ha nem foglalkozol az exeddel.


6.) A statisztikad alapjan, ha az 1 eves kapcsolatodhoz tobb mint 1 ev kellett, akkor a mostani 3 eves volt kapcsolatodhoz 3 evnel is tobb fog kelleni. Ez persze nem igy mukodik a valosagban. Nincs egzakt ido arra, hogy mikor leszel jobban.


7.) Igaz, nincs mar tobb kerdesed, de megmosolyogtato olvasni, hogy 21 evesen mar tobb csalodason estel at, mint BARKI idosebb toled. Tobb, mint valoszinunek tartom, hogy az elet igazan nehez reszeivel meg csak nem is talalkoztal, nem hogy neked kellett volna megbirkozni veluk.

En csak annyit tudok mondani, hogy a fenti par mondatod alapjan egyszeruen atneznek rajtad a vilagban. Egy szora sem meltatnalak, mert minden teren unszimpatikus a kisugarzasod.

Termeszetesen ez egy olyan oldal, ahol probalnak segiteni az emberek, igy ezert eltoltottem eme hozzaszolas megirasaval ~3 percet ugy, hogy tudom...teljesen folosleges volt.

2017. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
energiavámpir vagy, élősködő, és mivel megszűnt a gazdaállatka és eddig tartott mig birtad nélküle, ez jön most ki
2017. okt. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"és úgy érzem már nem jön az a lány aki jönne"


21 éves vagy...még csak most kezdődik az életed. Hogy lehet ilyen negatívnak lenni?

2017. okt. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
rendes fura = quite weird / right strange?
2017. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod. Miért kell ennyire bonyodalmaskodni? Én is voltam már szerelmi bánatban, de rájöttem, hogy hülyeség szenvedni miatta. Oka volt, hogy szakítottatok. Tudod mennyi nő létezik? 21 évesen ne gondolkodj úgy mint egy 60 éves.

A múltnak a múltban a helye, ne akarj neki írogatni meg ne gondolj rá állandóan. Annyit tehetsz, hogy nézőpontokat váltasz, feldolgozod a múltat, levonod a kapcsolat tanulságát, és idő idő idő. Minden kapcsolatnak megvan az önismereti tanítása. Ha továbbléptél, menj társaságba, barátkozz, építgesd az életed és ne a szerelmen síránkodj. Élj, és majd keresztezi az útadat a megfelelő.

2017. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
első nekem írod hogy tanuljak meg írni mikor ékezeteket használni nem tudsz ?
2017. okt. 4. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!