Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Örökre leírtuk magunkat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre leírtuk magunkat? Jogos, hogy megszólnak? Mit tegyünk, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés

Szóval ez most hosszú lesz, köszönöm aki elolvassa és válaszol.

Előre le szeretném szögezni, hogy ezt a kérdést nem azért írtam ki, hogy magamat fényezzem, csak megoldást akarok találni egy problémára, ehhez kérem a segítségetek, és igyekszem ehhez mérten is leírni, minnél kevésbé szappanoperásan, de néha én is úgy érzem magam, mintha abba csöppentem volna, szóval ha mégis olyan lenne akkor bocsánat.


Tehát, egyetemista vagyok, van egy nagyobb baráti társaság amibe tartozom, hetente többször összejárunk beszélgetni, szórakozni stb, és van ott egy srác legyen most X, aki nagyon központi személyiség, az a tipikus alfa, aki mindig elsőként nyilvánít véleményt a legnagyobb hangon, magabiztos, poénkodós és emellett iszonyú jóképű. (Nem akarom leszólni azzal, hogy tipikus alfa, ettől nagyon bírom őt, nagyra becsülöm, de az a fajta, akire tapadnak a nők és mindenki imádja amivel nincs is semmi baj, csak na.)

Szóval én később kerültem be a társaságba, X miatt, mert elkezdett 'udvarolni' nekem, szóval nem volt titok, hogy tetszem neki. Nekem ez persze imponált, nem vagyok én egy szent, jó érzés volt, hogy egy ilyen népszerű pasi engem akar. De leginkább miattam lassan haladt a dolog, és egyszercsak bejött a képbe Ő. (Legyen most Y)

Mondta X, hogy elhívja az egyik legjobb haverját akivel egy gimibe jártak. Mindenki egy hozzá hasonló pasira számított, a lányok örültek, hisz X épp velem volt elfoglalva. És akkor jött a meglepetés, mert Y tökéletes ellentéte Xnek, egy félénk csendes, ''jófiús'' rendes srác, aki olyan elmélkedősebb, megfontoltabb, emellett inkább szálkásan izmos, vagy vékony, szóval nem egy izomkolosszus, és nem öltözik olyan menőn mint X, nem vágyik mindig középpontba, vannak akik unalmasnak találták... Mindenben ellentéte Xnek, aki meg mondta neki, hogy rám ő hajt. De nekem mégis megtetszett, olyan kedves volt, kicsit szerencsétlen és cuki... Az a pasi, akivel az egész életem leélném, aki józan marad, hogy hazavigye Xet, ha részeg, aki nem hivalkodik, csak a hátteret biztosítja a barátjának, bármikor lehet rá számítani, kedves megbízható, szelíd, aranyos... Szóval elkezdtem vele beszélgetni, és néhány találkozás után azon kaptam magam, hogy iszonyatosan beleestem. Amíg X érdeklődése inkább csak a hiúságomat legyezgette, Yba mélyen elvesztem, ő lett az Igazi, ez nagyon nyálasan hangzik, de máshogy nem tudom mondani, tudtam, hogy ő kell, akár mennyire is kevésbé 'jó fogás' mint X, akiért mindenki odavan.

Összejöttünk, és bár Xet rosszul érintette, (amikor megtudta, majdnem behúzott egyet Ynak) végül, mert amúgy nem olyan felszínes és buta vagy önző, attól, hogy ennyire macsós, megbékélt, ahogy látta, hogy mennyire nagyon szeretjük egymást.


Szóval a sztori eddig ennyi. És most jön a kérdéshez kapcsolódó része, mert miután bejelentettük, hogy együtt vagyunk, mindenki teljesen kiborult a barátaink közül, leginkább a lányok, hogy milyen hülye p**sa vagyok, hogy egy ennyire jó pasi nyomul rám, én meg 'átverem és összejövök, valami jöttmentel', hogy lehetek ennyire kegyetlen, meg, hogy mennyire rosszul döntöttem, teljesen irracionális, mit eszek egy ilyen kis senkin, amikor ott van X, miért rontom el a saját életemet, hogy lehetek ilyen ostoba és szánalmas...

Persze megvédem a párom, megvédjük egymást az ilyenek ellen, de borzasztó érzés, hogy így lenéznek minket és a szerelmünket, hogy ő el van könyvelve a gerinctelen béna féregnek, aki elveszi a tökéletes pasi nőjét (Nem voltunk együtt!!!!), én meg a r**anc vagyok aki átvágom szegény Xet.

X is mondja, hogy hagyjanak minket, ő örül nekünk, stb, de erre csak az jön, hogy jajj nem kell hazudnod, tudjuk, hogy fáj, milyen önfeláldozó vagy...

Nem tudom mit lehet tenni, az egész társaságot megosztottuk ezzel, (kb a fele ilyen, a másik fele mellettünk áll.)

Nem akartam viszályt szülni, és már nagyon rossz érzés, hogy állandóan kisebb nagyobb megszólásnak vagyunk kitéve, pedig csak boldogok vagyunk, mi ezzel a baj?! Egyre nehezebb visszaszólni, de ignorálni sem tudom.

Mi lehet a megoldás? Mit kéne csinálnunk, hogy elfogadjanak és ne csak az 'álomrománc megrontójainak' tekintsenek minket? Szerintetek sem helyes amit csinálnak?

Nem akarom 'elhagyni' ezt a társaságot, sok jó barátom van benne, szeretem őket. Mit csináljunk, segítsetek kérlek!!


23/L



2017. okt. 5. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom 'elhagyni' ezt a társaságot, sok jó barátom van benne, szeretem őket. "


JA, azt képzelem, ha ennyire beszólogatnak és megjegyzést tesznek a TE életedre.

KI nem tojja le, most komolyan?


Már nem azért, de az egyetemen én hallottam/láttam ennél durvább baráti- és szerelmi viszonyokat is, tiszta fertő volt néha az egész.


Szóval kár ezen spiláznod magad, nem tudom, minek foglalkozol olyan emberek véleményével, akik csak egy adott időszakodban ivócimbik.


Másrészt, minek nevezed egyáltalán barátaidnak ezeket? A barátaid azok lesznek, akik az egyetem után is veled lesznek, nem csak ha buli van. ÉS az ennek a töredéke.

De majd meglátod. ;)

26N

2017. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd megszokják.


Sok boldogságot nektek!

2017. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
23 körül vagytok mindannyian? Hihetetlen mennyire éretlen a társaságod :D
2017. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barát. Aki a te szíved választottját a külsője vagy visszafogottsága miatt bírálja, attól menekülni kell. Én pont ezt tettem mikor párommal összejöttünk. Életem legjobb döntése volt. Vannak új barátaim, akik támogatják a kapcsolatot meg engem is. Párommal meg 4 éve együtt vagyunk. Aki lehúz és bírál a párod kinézete miatt, az nem barát. Sz.rd le a véleményüket.
2017. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ti dolgotok csak annyi,hogy szeressétek egymást.Az igazi barátaid meg ki fognak tartani melletted.Ennyi...
2017. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen baráti társaságok csak a sorozatokban maradnak együtt. a valóságban 5 év múlva már semmit sem fogtok egymásnak jelenteni. ilyenek miatt ne legyen rossz érzésed, nem nekik kell megfelelned, hanem saját magadnak. Nem is értem, mit képzelnek, hogy majd azzal fekszel le, aki nekik szimpatikus, vagy mi. Ne hagyd, hogy uralkodjanak rajtad.
2017. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
XY:)
2017. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tipikus p.csa barátnők. Bármit tönkretennének, szóval mindenképp tarts ki mellettük. Ja, nem. Fel kell nőni és leszarni az ilyeneket.
2017. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!