Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogy elfogadjana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy elfogadjanak és szeressenek ezért, ne csak kihasználjanak? Sosem fogok senkinek sem kelleni?

Figyelt kérdés
Kedves, mosolygós, életvidám lány vagyok. Viszonylag szépnek is mondanám magam, csinosan öltözöm, nincs szükségem sem kiló sminkre, sem műkörömre, satöbbi, hogy nőként felnézzenek rám. Szinte mindenről el tudok beszélgetni, szeretek segíteni másokon, törődni az emberekkel. Mégis mindenki csak kihasznál és csalódást okoz, szórakoznak velem a férfiak. Talán pont ezért, mert tényleg nagyon szívélyes vagyok, anyáskodó, gondoskodó típus. Talán ezért nem akar senki velem lenni, mert úgy érzik, megfojtom őket a szeretetemmel. Hogyan találhatnék valakit, aki ezt értékeli? Annak nem látom értelmét, hogy ezt elnyomom magamban, hiszen azzal nem adnám önmagam, akkor meg amiatt szenvednék. És jogosan is, hiszen akkor sem önmagamért szeretnének. Miért ilyen kegyetlenek az emberek? Semmibe vesznek azért, mert tudják jól, hogy a nagy szívem miatt úgy is mindent megbocsájtok. Van még valaki, aki ezt nem kihasználja, hanem értékeli? :(

2015. szept. 3. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélni sci-fi fantasy-ról? ha igen írhatsz :'D
2015. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ezek szerint csak a bunkókat fogtad ki eddig, pedig léteznek olyan srácok is akik megbecsülnének...

nekem is szimpatikusnak tűnsz, én sosem tudnék kihasználni senkit (bár ezt interneten keresztül bárki mondhatja)

ha van kedved esetleg beszélgetni akkor írj nyugodtan :) 22/f

2015. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rosszul választasz. Majd jön normális is, bár ehhez tanulnod kell az eddigi hibákból.
2015. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igazad van,mindig magadat kell adni,aki szeret magadért szeressen,ne azért,amilyen mesterséges képet alakítasz magadról.

Ne akarj más lenni,mint aki vagy.

Én biztos vagyok benne,megfogod találni idővel azt a társat,aki ezeket a tulajdonságokat értékelni fogja.

Az élet másból sem áll,csak jó és rossz tapasztalásából,tanulásból,küzdelemből,de megéri,mert egy életed van,ezt ne feledd.

A legfontosabb,hogy tanulj a hibáidból,mert minden rosszindulat nélkül mondom,az nem lehet véletlen,ha mindig ilyen számító,érdek emberekkel kerülsz kapcsolatba.

Tessék leszűrni a konzekvenciát minden kapcsolatodból,és a normális embereket magad köré gyűjteni.

Még egy dolog,rögtön ne tegyél bele mindent egy kapcsolatba,az érzéseid csak annak add ki,akiben 100%-ig megbízol,így kevésbé tudnak majd kihasználni.

2015. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Niola Bes Xyrta válasza:
Kedves, mosolygós és tökéletesen önbizalom - és önismeret nélküli lány vagy. :) A viselkedésed nem más, mint könyörgés a figyelemért és a mások szeretetéért. Folyamatosan kívülről várod a megerősítést és meg is kapod, csak nem veszed észre. Azért ilyen pasikat fogsz ki, mert mindegyik elmondja neked, hogy önállótlan vagy és kapcsolatfüggő.Az ilyen embereknek nincsenek határaik, és csak akkor szólnak, amikor már félig ,megfulladtak egy kapcsolatban. Hogy nálad ez gyorsan bekövetkezik, csak mázli. Mindent megbocsájtok???? Persze, kaphat tiszta lapot, de résen vagyok és az első visszaesésnél szólok.
2015. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:

Kb. 20x írtam le,hogy "én szeretem,ha "megfojtanak",érzem,hogy tényleg kellek",de nem reklámozom magam :D


Amúgy magamból kiindulva igen,vannak ilyenek.

De nagyon ritka,hogy valaki elsőre megfelelőt találjon.

2015. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én pl örülnék egy ilyen barátnőnek.


Van még más véleményem is, de ide nem írom ki, mert lehet vitát generálna.

Privátban szívesen leírom. Írj, ha érdekel.


24/F

2015. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem pl a gondoskodó, anyáskodó típus jön be, amikor ismerkedtem ilyet kerestem, szerintem ne változz meg, hanem találd meg azt aki téged keres :)


22F

2015. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a való élet. Nagyon ritka , hogy alakinek első második körben sikerül megtalàlni az igazit. Én is hasonló személyiség vagyok csak szépség nélkül. Mégis megtalàltam azt az egyet akinek tetszem és szeretjük egymàst. Viszont nem volt könnyű idàig eljutni. 5 évig csalòdtam , nem sikerült olyat talàlnom akit szetettem volna, és igen, volt olyan is aki kihasznàlt. Ezen túl kell lépni. Ha csak keseregsz, azzal nem jutsz előbbre. Én is sokszor vàlasztottam rosszul. Ne add fel, és idővel meglesz.
2015. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pont ezt értékelem, sőt... egy olyan tulajdonság, ami kapcsán könnyen beleszeretek valakibe. De ez önmagában nyilván nem minden, másnak is klappolnia kell.

Azt kell mondjam, rossz emberekkel kezdtél talán. Nem ismerem a történet hátterét, így csak tipp.

Nekem mindenesetre bejön, ha valaki ilyen gondoskodó típus... roppantul aranyos, szívmelengető érzés tud lenni! :)


24/F

2015. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!