Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40 körüli dekoratív nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli dekoratív nők, ti összejönnétek fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés

Ha igen mik az elvárásaitok egy ilyen kapcsolatban?

Ha nem miért nem?

26f



2017. okt. 7. 03:55
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem, mert a fiatalabb fiúk gyakorlatilag lenézik a 40 feletti nőket, csak szexre és "tanulásra" használják őket,lekezelően bánnak velük, aztán dobják őket. Én pedig nem szeretem ha kihasználnak.

40/N

2017. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatra gondoltam, tegyük fel hogy mindkét fél normális és nem használják ki egymást.
2017. okt. 7. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Persze...Csak azt felejtetted el hozzátenni, hogy addig tartana ez a komoly kapcsolat, amíg neked kényelmes,közben folyamatosan csalnád és ha megjelenne rajta egy ránc rögtön lecserélnéd fiatalabbra. Legalább álszent ne legyél.
2017. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem biztos, hogy lecserèlnè. Általánosítani nem lehet. Bár dekoratív 40 èves nő vagyok nem jónnèk össze fiatal pasival...
2017. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
a 40es nők a negyvenes fickókat kedvelik, mint pl engem:) szerencsére:)
2017. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Tetszenek a 25 körüli pasik, de max.1-2 alkalomra jönnék össze velük.Komoly kapcsolatra nem, az 1-es álatal is felsorolt okok miatt, nem akarom, hogy éreztesse velem, hogy ő mindent megtehet, mert idősebb vagyok nála.

39/N

2017. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35 éves, de 25-nek látszom, imádom a huszonéves fiúkat.
2018. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!