Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják rám sokszor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják rám sokszor, hogy "kislány"?

Figyelt kérdés

Sokszor említenek meg a szüleim így mások előtt, amire azt mondom, megértem. Nekik mindig az leszek.

Viszont ami valójában zavar, az az, hogy pl. a munkahelyen, ahol diákként dolgozok, a (férfi) kollégák úgy emlegetnek sokszor.

Nem azt mondom, hogy hű de felnőtt vagyok, mert tudom, hogy nem, de 20 évesen kicsit zavar, hogy nem vesznek komolyan. Mit tehetnék ez ellen?



2017. okt. 7. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Légy nő!
2017. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Mert az vagy. Egyeb problema?
2017. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ennek két oka lehet:


- egyrészt, lehet, hogy úgy viselkedsz, öltözködsz, olyan témáid vannak. Ez a Te oldalad, ezen lehet változtatni.


- másrészt, munkahelyen ha fiatalon kerülsz be (pl gyakornokként), akkor hidd el, valahol az is maradsz örökre. Van egy kollégám, már 25 éves, de gyakornokként került hozzánk 20 évesen, kicsit még mindig ő a "gyakornok". Tiszteljük szakmailag, elfogadjuk a véleményét, nem nézzük le, része a csapatnak, de azért egy kicsit megmarad örökké gyakornoknak. Persze majd egy idő után munkahelyet vált, és akkor ez megváltozik, de az első helyen gyakran így ár az ember.


(ui: mellesleg diákként dolgozva annyira ne csodálkozz, teljesen mások a céljaid, más a motivációd, más életszakaszban vagy, mint a többiek)

2017. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Hozzájuk képest az vagy. Nem kell ezt túlgondolni. Ettől nem biztos, hogy nem vesznek komolyan.
2017. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rám is sokszor mondják ezt, de semmi rossz szándék nincs mögötte, inkább csak bókolnak vele, 157 cm és 46 kg vagyok, így persze, hogy olyan "kislányos" vagyok :D Ettől függetlenül komolyan vesznek, érett gondolkodásom van.

21N

2017. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A többiektől is sok függ.


Pl exem 33 évesen elment egy munkahelyre, ahol kislányozták. A legfiatalabb kolléganője is betöltötte már a 60-at, az ő szemükben egy 20 és egy 30 éves nő is nagyon fiatal volt még.


(ezzel együtt nem bántak vele lekezelően)

2017. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a viselkedésed, kinézeted miatt. Engem ugyanennyi idősen senki nem hívott így, pedig én is fiatal, gyakornok lányként dolgozok.

Viszont ha engem hívnának így a kollegáim, szerintem elbeszélgetnék velük egy ebéd közben, hogy értem, hogy én vagyok a fiatalka, de szeretném, ha a kollegát látnák bennem. Számomra ez a kezelésmód nem lenne elfogadható és ismerem magamat, én nem is hagynám annyibam.

2017. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Nincs kislányos testalkatom, úgy értem, elég magas vagyok és normális testalkatú, nőies... Az igaz, hogy elég lightosan sminkelem magam, de ezzel nem tudok mit kezdeni. A szempillaspirált utálom. :/

2017. okt. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!