Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerősömre mindig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősömre mindig azt mondják, hogy jó kislány. Pedig nem az. Csak nem rossz. Ez rosszat jelent? Nem degradáló?

Figyelt kérdés
Azért nevezik annak, mert nem minden hétvégén bulizik, nem issza magát részegre.. nem váltogatja kéthetente a pasijait.. ezért nem hinném hogy jó lenne, sem rossz. lehet csak cukkolni akarják ezzel? annak meg mi értelme?
2012. jún. 27. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán normális. Mi evvel a gond?
2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mostanában az ilyen normál életet élőkre mondják, hogy jó kislány.

Lehet, hogy valaki piszkálásból mondja, de kétlem, hogy ezzel foglalkozik az illető.

De szerinted rossz, ha valaki ilyen? Vagy mi a probléma? Vagy te is ilyen vagy és zavar ha ezt mondják rád?

2012. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan vagyok, mint az említett lány és engem is jókislánynak szoktak titulálni. Pedig szerintem csak szimplán normális neveltetésben részesült, céltudatos lány vagyok. A kettő nem ugyanaz. Az én esetemben - szerintem - ez nem cukkolás.


Szerintem rosszat nem jelent, csak a közvéleményben ez alakult ki. Ha valaki normális, akkor jókislánynak nevezik, ha iszik, cigizik, hetente más pasi ágyába kerül, ha egyáltalán eljutnak odáig, akkor pedig jön a r*banc, k*rva és társai, mint jelzők.

17/L

2012. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is pont ezek jutottak eszembe, de gondoltam felteszem a kérdést mások hogyan látják... szerintem ez a normális:)
2012. jún. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!