Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet így "versenyezni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így "versenyezni" a szeretöm feleségével?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok egy házas férfi szeretője. Nem kábít, hogy elválik, eljön otthonról. 25éve vannak együtt, megszokás vagy nem tudom. Soha nem szapulja a feleségét, sőt, azt mondja egymás minden rezdülését ismerik, hogy a kapcsolatuk mélységét nme ismeri senki. És szereti is. Viszont azt is mondja, hogy megőrül értem, szerelmes belém, meg hogy ő még nem volt ilyen helyzetben, és teljesen felöröli ez a helyzet. Ő nem tud elengedni, gondolom kényelmes neki ez a helyzet, de én sem tudom, mert beleszerettem.
2017. okt. 8. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miben akarsz versenyezni, hogy melyikőtök a nagyobb hülye?
2017. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmilyen verseny. Neked más a punád, mint az asszonynak. De minden más szempontból ezerszer jobb nálad. Eszébe sincs érted elhagyni. Te csak dugni vagy jó. Úgyhogy dugtok.
2017. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Versenyezni? Jó vicc. Őt szereti, ő a társa, hozzá kötődik. Te csak egy lyuk vagy, amibe néha ürít. Persze, hogy teszi neked a szépet, mert így nem kell fizetnie a szolgáltatásaidért.
2017. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd kb 8-10 évig dugogat téged, te meg ott maradsz majd 30 sokévesen gyerek és család nélkül.

Ezt végiggondoltad?

2017. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem veheted fel vele a versenyt. Dobd ki a palit.
2017. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Már bocsika de te ettől vagy boldog ? A felesége a mindene. Csak lehet a szex nem olyan mint amit a pasi szeretne erre ott vagy neki te. Soha nem hagyja el az asszonyt és téged sem vállal fel.

Csak gondolj bele hogy ha te lennél a feleség és kiderülne hogy van egy harmadik neked hogy esne ?? Szarul ?? Mert egyszer minden kiderül. És hidd el ha ők szétmennek te akkor sem leszel befutó.

Mellesleg tudod hogy ők hogy élnek. Akkor miben akarsz versenyezni a feleséggel? Ő nem is tud rólad... Na menj ki és fuss egy pár kört,persze versenyezz ...kèpzelj oda egy futó társat..vicc vagy...

2017. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ha versenyhelyzet lenne, biztos versenyezhetnél. De nincs verseny.
2017. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Szereti a feleségét, a felesége a mindene? Ti normálisak vagytok? Egy éve csalja a feleségét egy fiatalabbal, ébresztő. Tényleg nagy lehet az a szerelem. Ha férjem lenne, rögtön kidobnám, ha kiderülne, hogy egy éve csal, mindegy, hogy hogy mondja utána, hogy szeret meg én vagyok a mindene. Hihetetlennek vagytok.
2017. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, ledöbbentem ahogy olvastalak, ezt mintha én írtam volna. Csak mi négy éve vagyunk együtt. Nem mond egy rossz szót sem a feleségéről, jól elvannak egymással, 23 éve házasok. Bizonytalan a jövőt illetően, nem tud dönteni. Eleinte teljesen elzárkózott attól, hogy elváljon. Ma már másképp gondolja. De még nem döntött. Engem szeret, volt hogy kidobtam, de nem enged el. Én sem tudom őt. Azt mondja szeteti a feleségét is, de másképp, és nem akarja megbántani, fél hogy mi lesz vele. Mind a hárman kb egyidősek vagyunk, 50 felé.

Én kételkedek abban amit mond. Nem hiszem hogy szereti, akit szeretsz, annak nem tudsz négy évig hazudni, becsapni. Munka után nem haza siet, velem van. Többet tudok róla, mint a felesége. Teljes az összhang közöttünk, egész nap üzenetek jönnek-mennek, tudunk egymásról.

Kérdező, esetedben sem hiszem, hogy annyira szeretné a feleségét. Ilyen nincs. Szereti de egy éve becsapja, hazudik? Csupa ellentmondás. Szerintem csak kényelmmesebb neki így, fél színtvallani. A pasik gyávák😊

2017. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!