Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szeret?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen 2 hónapja vagyunk együtt de az elején aztmondta hogy így meg úgy odavan értem aztán mikor rákérdeztemchogy szerelemből e,aztmondta hogy nem teljesen.Mondom akkor miért mondod hogy szeretsz.Nekem ez a szó nagyon fontos minden szempontból.

Gondolom azthitte hogy megbántott és két nap múlva mélyen a szemembe nézett és aztmondta hogy szeret.Szerelemből.De valamiért nemtudom elhinni neki.úgy érzem hogy nem mond igazat.Nem érzem hogy szerelmes lenne belém.Folyamat próbálkozik minden aprósággal(tóparti séta,rózsa,csoki,reggeli az ágyba) de ezek ellenére komolyan nem érzem.Azt tudni kell hogy az előtte való kapcsolatom nem alakult épp a legjobban és valószínüleg ez az oka hogy nem tudom elhinni neki és nem szeretném átvinno a csalódásokat,de nagyon nehéz kiküszöbölni.

A másik hogy én 23L ő 22F és van egy legjobb lány barátnője akit én régebbről ismerek mert osztálytársam volt és nem bízok abban a lányban.Mindig mikor barátom megkérdezi tőle hogy összefussanak e akkor igent mond de azzal a lendülettel leis mondja a találkozót.Igazából kicsit féltékeny vagyok mert ahogy fentebb leirtam nem érzem úgy hogy szeretne,és másmerre húzna a szíve.Ennek a lánynak van férje is meg gyermeke is már de nincsenek jóba a párjával.5 éve barátok az én jelenlegi párommal.( ez a lány)

Csak amikor múltkor mondta hogy a héten összefutna ezzel a csajjal akkor mondta hogy a férje egy hétre elutazik rokonlátogatóba a kisgyerekkel és egyedül lesz.De baratom kihangsulyozta a csaj férjének a nevét olyan furcsán.Mintha nem tetszene neki a lány párja.Mit gondoltok,hogyan lesz



2017. okt. 9. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyan lesz? Hát szerintem Te fogod előbb " megtudni", majd meséld el...millió- esélyes!!
2017. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint mi millió esélyes?
2017. okt. 9. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az millió- esélyes, hogyi lesz a történet vége...
2017. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!