Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Valoban szeret?

Figyelt kérdés

Van a baratnom 11honapja, en szerelmes vagyok nagyon szeretem rengeteget gondolok ra, mindenhogy megprobalom kifejezni.

O egy nagyon csinos konzervativ nem egy tul erzelmes tipus.

Ambivalens erzeseim vannak, mert sokszor orlodok mostanaba, hogy nem szeret engem igazan csak elvan velem.

O azt mondja, szeret es minden nap beszelunk mert nem lakunk egyutt, de nincsennek nagyon ezek a szeretlek/hianyzol uzenetek tole nekem ez furcsa mert en ugy gondolom a nok sokkal inkabb erzelmesek. Mostana nem tallakottunk annyit es volt is egy kis balhe mert nem erdeklodtem felolle hetvegen, egyik este, hogy mit csinal kivel van stb.

Megbeszeltuk, mondta h szeret meg o komoly kapcsolatot akar majd meghazasodni stb de szerinte en nem vagyok erre meg kesz.

Na most szerintem kesz lennek majd kesobbiekben, de furcsa, hogy nem annyira rajong ertem meg nem csinalja ezeket az apro "szerelmes kedvessegeket"

Nagyjabol minden rendbe van kettonk kozott, megis en rengeteget filozok azon, hogy o valaojaban tenyleg szerelmes e belem.


Koszonom elore is a valaszokat! Nagy segitseg!

Bonyolult erteni, de mindenre hozzakapcsolodo kerdesre valaszolok!


2017. aug. 10. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Nem jartunk olyan sokat egyutt bulizni de mostanaba egyre kevesebbet.

Ez is olyan furcsa nekem, hogy elkotelezettsegrol beszel de megsincs az a noi "mindig vele akarok lenni" erzes sem.

2017. aug. 10. 21:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Képzeld, nekem azt tanította az anyukám is meg a nagymamám is, hogy egy lánynak "nem szabad kiadnia magát". Vagyis azt próbálták belém nevelni, hogy a lánynak nem szabad kimutatni a szerelmet a fiú felé. A rajongás, udvarlás csak a férfi "dolga". Kellett egy-két pofon, mire rájöttem, hogy ez mekkora marhaság. De ha valami ilyesmi nevelést kapott a barátnőd, akkor simán lehet, hogy rettenetesen gátlásos. És szerelmes ő beléd, csak úgy érzi, hogy ezt "nem illik" kimutatni. Vagy szeretné kimutatni, de gőze sincs, hogy kell ezt csinálni.
2017. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Női szemmel én úgy gondolom semmi gond nincs köztetek, nem minden nő egyforma, ha nem akarsz szakítani majd hozzászoksz!Ne aggódj :)

21L

2017. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!