Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha elköszönéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elköszönéskor habozott a férfi és bizonytalanul visszalépett, de végül tovább ment, utalhat arra, hogy puszit akart adni?

Figyelt kérdés
Forgalmas helyen köszöntünk el, ahol nem nagyon lehet megállni séta közben, mert sok ember közlekedik ott. Jóban vagyunk, de nem adtunk még egymásnak puszit eddig. Valószínűleg én sem vagyok közömbös számára, de ezt mindketten alig mutatjuk ki. Azt ki merem zárni, hogy csak mondani akart volna valamit, mert amikor ott tartottunk, hogy elköszönünk, akkor gyorsan mondtuk, hogy majd holnap találkozunk és már köszöntünk is. Valahol a kettő között lépett vissza egy lépést, de aztán átment a zebrán, én pedig mentem tovább egyenesen. Úgy láttam, hogy egy picit zavarban volt, hogy csak köszönjön és menjen vagy mondjuk-e még valamit egymásnak.
2017. okt. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jelenti azt, hogy bejössz neki, csak még érnie kell a kapcsolatotoknak a puszihoz vagy csókhoz.
2017. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy így van
2017. okt. 9. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
voltam hasonlóan és ő puszit akart ami végül kiderült de nagy zavarunkban ölelés lett de az is jó volt
2017. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma elkísért engem valahová, mert dolgom volt és neki is arrafelé lett volna tennivalója. Viszont aztán mégsem kereste meg az épületet, ahova mennie kellett volna, így kicsit furán jött ki a dolog, de örültem, hogy együtt mentünk. Sétáltunk és beszélgettünk. Közben mondta, hogy a környezetünkből (30 fős társaság) nincs olyan lány, akinek a személyisége megfogta volna (arról beszéltünk, hogy egy közös barát megkérdezte tőle, hogy tetszik-e neki valaki). Külsőre lehet, hogy lenne 1-2, de inkább a feje után megy.


Ezt csak azért nem értem, mert személyiségre mi ketten nagyon hasonlóak vagyunk, ezért is lettünk ilyen jóban. Talán csak a reakciómra lett volna kíváncsi?

2017. okt. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!