Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők milyen érzés virágot kapni? Kaptatok már mások előtt?

Figyelt kérdés
Úgy értem munkahelyre, egyetemre, otthonra amikor ott az egész család

2017. okt. 13. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés, szeretem a virágot :D

De nálunk a férfi családtagok is szoktak kapni, szóval inkább gesztus jellegű. Nyilván alaklomnak megfelelően szoktam fogadni.

2017. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Jó érzés, maga a szándék, de a virágot nem szeretem. Párom nőnapra hoz, de tudja hogy jobban örülök akár csak egy kis csokinak.
2017. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés,de én cserepes növényt szívesebben fogadok,mint vágott virágot.
2017. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

#2

Hogy nem lehet a virágokat szeretni? Férfi létemre még én is szeretem.

2017. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jó érzés mindegy mit kapok gondoltak rám ez a lényeg. De jobban szeretem a cserepes virágot mert sajnálom a vágottat hogy elhervad.
2017. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Én is nagyon szeretek virágot kapni, minél változatosabban, mert azzal tanulni is tudok és tájékozottabb leszek a gondozásukban. Természetesen a cserepes virágokról beszélek, a vágottat én is sajnálom, hamar elhervad.


Akkor bosszantó volt virágot kapnom amikor az exem sokadszorra is vágott rózsát hozott, persze örültem annak is, csak nem értettem, hogy ha annyiszor elmondtam neki, hogy miért a cserepes a kedvencem, miért kapok mindig ugyanúgy vágott rózsát :(


A jelenlegi párom figyel erre, legutóbb egy szép lándzsarózsát kaptam tőle (szülinapomra). :))

2017. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Adtam egy zöldet :)
2017. okt. 18. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!