Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után / hány alkalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után / hány alkalom után illik bemutatni párodat a szülőknek?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után vagy ha nem közelben éltek és távkapcsolat van, akkor hány alkalom után illik bemutatni barátodat vagy barátnődet a szülőknek?

2017. okt. 14. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illik kérdése, hanem ahogy érzitek, jónak látjátok.
2017. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor biztos vagy benne, hogy hosszú távra tervezel vele, és szeretnéd, hogy a család tagja legyen.
2017. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Párommal második randin a szüleim is ott voltak. Csoda hogy nem menekült már akkor fejvesztve és tök nyugodtan és úriember módjàra reagált. Két hónapja együtt vagyunk.

A szüleim (főleg anyám) fura alakok és féltettek engem. Azóta is rengeteg konfliktus van ebből de könnyen áthidaljuk. Én olyan 3-4 hét után lettem bemutatva az anyjának és egy várossal odébb él. Ez olyan távkapcsolat dolognak számít mert egy héten csak egyszer tudunk találkozni.

Gondoltam leírom a sztorim, ebből csak az a tanulság, hogy minden kapcsolat más.

2017. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat komolyságától függ. Mi gyakorlatilag az első randin tudtuk, hogy egyszer összeházasodunk, szóval nem vártunk, a második találkozáskor náluk ebédeltem, a harmadikkor pedig anyukámmal mentünk színházba.


Ismertük egymást már 3 éve, szóval nem siettük el a dolgot, de onnantól egyértelmű volt. :) Azóta eltelt 10 év, a mai napig csodás minden.

2017. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Elég kapcsolatfüggő. Én senkit se vittem haza, mert majd a jövendőbeli férjemet fogom csak, a többinek nem látom értelmét.

Van olyan ismerősöm, ki 2 hét után hazavitte, meg olyan is, aki 2 év után.

2017. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű ezt meghatàrozni. Pl unahúgom aki kisebb faluban lakok 1-2kivètellel minden pasijàt 2.randin haza vitte!

Exemnek volt egy kislànya a szüleivel èlt, első(ő második első randin) bemutatott az anyukàjának ès a gyereknek.

Ott az volt a vicces anyukája balhèzott, hogy a szülők nincsennek egymásnak bemutatva." Anyáèk nem kìváncsiak hova járok udvarolni."

Viszont èn nèha el sem mondom hónapokig , hogy van valakim!

Olyan snassz szokàs karácsonyra húsvètra családi rendezvènyre bemutatni a párodat.


Válasz: amikor úgy èrzitek de sok szülő furcsa e tèren!

2017. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Másfél év után kért meg, hogy menjek el vele meglatogatni a szüleit Olaszországba. Akkor mutatott be. Ekkor mar két és fél éve hogy együtt voltunk. Nagyon aranyos szülei vannak,orultek,hogy megismerhettek. Látszott is rajtuk, meg mondták is, hogy már vártak hogy lássanak, mert a fiúk sokat beszélt rólam. Azóta már a felesége vagyok. Nekem nincs kit bemutassak.
2018. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100- és 10000 közé saccolom!
2021. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!