Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben illik érettségi bankettr...

Miben illik érettségi bankettre mennie egy lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti mibe mentetek/fogtok menni vagy miben illő? Légyszi írjátok le vagy linkeljetek képet!

Köszi szépen előre is!



2015. jún. 12. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én sima, egyszínű, térdig érő fekete ruhában és valami lapostalpú cipőben megyek
2015. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nálunk tavaly a bankett után elég jó kis mulatság kerekedett. A fiúk általában ingben, meg fekete gatyában, vagy fekete farmerban voltak, a lányok viszont elég szépen kicsípték magukat. Lévén hímnemű vagyok nem tudom a szakszavakat, de sokan ugyanabban a ruhában voltak, mint a szallagavató bulis részén. Koktélruha talán. Valami ilyesmi. :D

Irigyellek ám titeket, hogy még előtte vagytok. A miénk nagyon jó lezárása volt, egy hullámvölgyes gimis korszaknak. :D

2015. jún. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! És utolsó, igen, koktélruhának hívják. :) Remélem, nálunk is hasonló jó hangulat lesz....
2015. jún. 13. 03:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk holnap este lesz a bankettünk, egy ilyen fazonú ruhában fogok menni: [link] csak nyilván nem ilyen mintájúban, hanem sima feketében. :D Plusz felhúzok hozzá egy hangsúlyosabb, ezüst színű nyakláncot, hogy ne legyen olyan gyászos, meg egy fekete magassarkút, plusz egy fekete-fehér borítéktáskát. :)
2015. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!