Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni h valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni h valaki szerelmes belénk?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hozza egyértelműen a tudtunkra, akkor sehonnan.
2017. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kopasz vagy, sok pénzed van és bmw-d.
2017. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Onnan hogy bagzik
2017. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy közli velünk. Kérdező, hallottam egy koppanást. Nem az állad ért földet? :D
2017. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Értelmes választ próbálok adni:

Rajtam pl az látszik hogy baráti társaságban míg mindenkivel elvagyok mégis őt keresem a szememmel, csillog a szemem mikor vele vagyok, ha megölel akkor szeretem mélyen beszívni az illatát, úgy ülök, hogy valahol egymáshoz érjünk, sokszor dícsérem és minőségi időt töltök vele, kérem hogy nyíljon meg ha bántja valami és úgy viselkedek hogy érezze hogy elmondhatja, ps4-ezek vele, a kedvenc kajáját főzöm, remegek amikor hozzámér, akkor is jót teszek neki úgy amikor nekem épp nem lehet viszonozni (ha érted:D) kb ennyi

2017. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt simán lehet látni valaki szemében.
2017. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ha szerelmes vagyok, keresem az illető társaságát. Csak őrá figyelek, csak tőle kérdezek, mélyen a szemébe nézek kicsit zavarba ejtően :) mosolygok rá. Ha csak kettesben vagyunk humoros vagyok, íncselkedek vele és figyelem hogy veszi-e a lapot. Ha igen, tovább megyek és intenzíven flörtölök vele.A szerelmes embernek a kiszemelt társaságában megemelkedik a pulzusa, ettől kipirosodik az arc, nyak, kézfej. Gyorsabban kezd pislogni, másképp beszél, kicsit megemeli a hangját. Ha előtted áll feléd fordul, akkor is ha többen vagytok. Ha látod, hogy nagyon zavarban van melletted, mindenképp jó jel!
2017. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt lehet sejteni ha valakinek tetszunk
2017. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!