Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen vagy amikor szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vagy amikor szerelmes vagy? Milyen előnyös és hátrányos tulajdonságaid jelennek meg?

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 08:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"Gyenge", ő érdekét magam elé helyező, gondoskodó, hiszékeny, naív
2017. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Összezavar.
2017. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Előnyös: Mindig mosolygok, mindenkivel extra kedves vagyok.

Hátrányos: Mindig vele akarok lenni, elvesztem önmagam, az ő érdekeit helyezem előtérbe, túlságosan elkényeztetem.

2017. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A legrosszabb ***** válasza:
0%

Túlságosan is alkalmazkodó, túlságosan is bízok benne, az ő szava szent. Mivel egész nap ő járt a fejemben, előfordult, hogy nem tudtam az éppen aktuális dolgaimra 100%-osan koncentrálni. Kevesebbet alszok, kevesebbet eszek. Elsőbbséget élvez bárkivel és bármivel szemben. És a többi...


Na pont e szarságok miatt nem akarok soha szerelmes lenni.

2017. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Előnyök: Energikus vagyok, boldog, kielégült, pozitívabb, sikeresebb. Van egy társam akire figyelhetek, gondoskodóbb vagyok és élvezem, hogy én is fontos vagyok valakinek.


Hátrányok: kevésbé vagyok óvatos és pesszimista, ezáltal, sebezhetőbb vagyok.

2017. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgokat írtok, nekem igen magas az önismeretem és nem veszek észre magamon jelentősebb változást, a személyiségem tök ugyanaz marad, függetlenül attól, hogy szerelmes vagyok-e vagy sem. Persze, sok olyan érzelem megjelenik, ami korábban nem, de én magam nem változom és igazából sose értettem, hogy tud valaki kifordulni önmagából csak azért, mert szerelmes.
2017. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A személyiségük szerintem ugyanolyan amilyen volt, inkább olyan személyiség jegyek jönnek elő, amik a megváltozott helyzet (szerelmes állapot) miatt eddig nem jöttek a felszínre, de ott voltak. Ha már pszichoizélünk :))
2017. okt. 9. 10:51
 8/18 anonim ***** válasza:

Nagyjából az, amit előttem írtak, bár attól is függ, viszonozzák e az érzelmeimet. Ha igen, akkor:


Nagyon jókedvű és nyitott leszek, szépnek érzem magam, tele vagyok élettel. Folyton rá gondolok, és róla beszélek, mert mindenről ő jut eszembe (gondolom ezzel mindenki más agyára megyek). Folyton a kedvét keresem, ha megemlíti, hogy rég evett valamit, rögtön elkészítem, ilyesmi.


Ha nem viszonozzák akkor: Hullámzó a hangulatom, egyszer nagyon optimista vagyok, és boldog, máskor meg szomorú és kedvetlen, attól függően, hogy mondjuk beszélgettem e vele, és ez reményt ad, vagy nem. Van mikor azt érzem, túl sokat mutatok az érzéseimből és hülyét csinálok magamból, van hogy azt érzem, teljesen rideg vagyok vele.

2017. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem most vagyok életemben először szerelmes, pedig már elmúlta 30:)

Szóval amikor őt magam elé helyezem és nagyon rosszul esik, ha valamivel véletlenül megbántom.

Előny: Egész nap vidám vagyok, tele vagyok energiával, hegyeket lennék képes elmozdítani, tele vagyok pozitív gondolatokkal.

Hátrány: Előfordul olyan, amikor érzelmi hullámvasútra kerülök és semmiben nem vagyok biztos, illetve nagyon komolyan mondom akkor szerelmes az ember, ha saját magát is meg tudja lepni azzal, hogy mit meg nem tesz a másikért, nagyon magas szinten hülyét tudok magamból csinálni, olyan dolgokat amiket sohasem hittem volna:)

2017. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit: minden szerelem más, tehát képtelenség és értelmetlenség is lenne megpróbálni körülírni, hogy miképp is hat rám az adott.
2017. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!