Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megkérdezem magamtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezem magamtól, hogy szerelmes vagyok e, akkor az elég nagy probléma, igaz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel néhány hónapja alkotunk egy párt. Előtte már régóta ismertük egymást és ő többször próbált közelebb kerülni hozzám, aztán két hónapja került rá sor, hogy elmentem vele randizni.

Azóta szeretem őt, boldog vagyok mellette, de nem tudom, hogy szerelmes vagyok e belé. Nem tudom eldönteni, hogy mit érzek.


2017. okt. 8. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal foglalkozz, hogy jól érzed-e magad vele. Ha igen, akkor nincs vesztenivalód. Hány éves vagy egyébként? Első kapcsolat?
2017. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, első és 17
2017. okt. 8. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg azért vagy bizonytalan. De nyugi, nincs semmi gond, majd le fognak tisztázódni benned a dolgok idővel. Ha nem szereted, úgyis unni fogod a társaságát, nem lesz már kedved hozzá, vagy csak épp jön valaki, aki jobban tetszik majd neked... akárhogy is de ki fog derülni. De addig amíg jó vele, csak élvezd a dolgot.
2017. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!