Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe évekkel ezelőtt szerlmes voltam de akkor nem történt semmi köztünk, azóta volt pár hosszabb-rövidebb kapcsolatom. Most újra felbukkant az életembe és amolyan se veled se nélküled viszonyba vagyunk. Véget akarok vetni az egésznek de félek, hogy ennyire soha senkit nem fogok szeretni.Ha lehet csak olyan ember válaszoljon aki volt már hasonló helyzetbe! Előre is köszönöm! 24/L

2017. okt. 16. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne bukkanjon fel többet az életedben, és majd az idő segít. Tartsd távol magad tőle, különben nehéz teher marad továbbra is. Én is így tettem. Bár még nem lett jobb, sőt, csak rosszabb, de majd az idő biztos segít...
2017. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy dolog segített nekem hasonló esetben:

a teljes elszigetelődés tőle.

Törlés/tiltás MINDEN közösségi oldalról, hogy a lehető legkevesebbszer lássam meg.

Az első komoly barátnőm után jártam így. Mondhatni könnyebb volt feledni, mintsem ha minden nap látom mikor van fent, menyit posztolgat stb.

Plusz ugye a tiltás miatt írni sem tudott.

Ha meg smsben zaklat meg hívogat, tiltasd le a számát a szolgáltatónál.

Ha továbbra is ugyanigy mint eddig folyamat kapcsolatban amradsz vele, írogattok stb...sosem fogod elfelejteni.

2017. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HOGYHA!!!, neked is olyan mint nekem volt...., miután végleg megérted, ennek nincs értelme, mert nem tudtok egy normális együttműködést megalkotni, nem tudjátok állandósítani jót, véget kell vetni, hogy helye legyen jobbnak, továbbfejlődésnek s noha lehet, ő közel van hozzád passzolásban, egy harmonikus kapcsolat jobb szerelmet ad, mint egy intenzívebben pörögni képes, viszont hullámvasút alapú.


S persze te döntöd el, hova tudsz fejlődni, s ehhez milyen partnert akarsz.

2017. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szakíts meg minden kapcsolatot vele végérvényesen. Szeretni valószínűleg nem szereted ezt az embert. Inkább a romantikát szeretheted, amit köré szőttél. Azt szereted, amilyennek elképzeled ezt a pasit. Egy ábrándot kergetsz. Nekem is volt hasonló "kapcsolatom". Igazából nekem tömény szenvedés volt, néhány csodálatos pillanattal. Ő viszont végig csak szórakozott velem. Egy illùzió volt az egész. Mostmár kb.tudom, milyen ember, és rájöttem, hogy nekem nagyon nem ilyen pasi kell.
2017. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy te ezt nem birod idegekkel.Ez neked nem jó.Azutàn szakits meg vele minden kapcsolatot sajnos ez igaz hogy hiàba passzoltok hasonlitotok egymàsra belsőleg ha pàrkapcsolati szinten mégsem működik a dolog .Az ilyen kapcsolatra nem lehet hosszutàvra alapozni .
2017. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!