Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugyanolyan érzésekkel voltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanolyan érzésekkel voltál szerelmes tizenévesen, kamaszként, mint most felnőttként? Én miért nem? (húszas-harmicasok)

Figyelt kérdés

Azt látom hogy felnőttként az emberek hasonlóan rózsaszín ködös, falkaparós, állandóan a másikra gondolós módon szerelmesek (amikor azok), mint ahogy akár 12, 15 vagy 19 évesen szoktunk lenni mind.


Tizenévesen volt öt szerelmem (8 év alatt), akikkel 2-vel együtt is voltam és szép emlékeim vannak róluk, tudom milyen átélni azt, amit fentebb leírtam. Azóta viszont eltelt kb 5 év, hogy az utolsó ilyen kapcsolatomnak vége lett és úgy érzem nem voltam szerelmes azóta.


Voltam kapcsolatokban, voltak párjaim akiket tiszteltem, kedveltem, jó volt velük lenni, de olyan nagyon szeretős, hiányzós, vágyós módon nem voltam szerelmes beléjük. Ráadásul nem élek begubózott életet sem, sok új embert ismerek meg, de nem volt egy sem akibe belezúgtam volna

Sosem ért semmilyen nagy párkapcsolati trauma és túlvagyok minden korábbi kapcsolatomon is, szóval biztos nem ilyenről van szó.

26 éves vagyok.


2017. ápr. 23. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, mert felnőttem, közben csalódtam és most már nem elégszem meg ugyanazzal, mint 10 éve.
2017. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam szerelmes. És nem is leszek. Sajnos meg tudom őrizni az öntudatomat végig.
2017. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen. Az érzés ugyanolyan, csak huszonévesen többet kaptam a másiktól, mint tizenévesen. Akkor több volt az álmodozás, ábrándozás, mint huszonévesen.
2017. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

Hát azt a mindent elsöprő hősies naivitást már nem tudnám sztem többé érezni. Hittem, nagyon. Olyan hőfokon, hogy elégtem benne és belehaltam.

Azóta megismertem a működésem és értem miért éreztem akkor úgy. Persze, vannak csodák, de a realitásokban már jobban hiszek.

2017. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tizenéves koromban még igazán szerelmes voltam. Aztán megtapasztaltam, hogy az emberek többsége nem érdemli meg, hogy szeressem őket. Most már nem tudok igazán szerelmes lenni, mert hamar meglátom az érdekeket és a gerinctelen jellemvonásokat.
2017. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!