Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már introvertált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már introvertált, depressziós nőbe szerelmesek? Milyen élmény?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Xar.

30/f

2017. júl. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Introvertaltnak lenni normalis, depressziosnak lenni nem, igy nem ertem miert szerepelnek egy mondatban. Ennyi erovel azt is kerdezhetned, hogy barna haju depresszios konyvelovel milyen az elet. Amugy meg redundans is, hisz aki depresszios az "intro" lesz.
2017. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Introvertaltnak lenni normalis, depressziosnak lenni nem, igy nem ertem miert szerepelnek egy mondatban.


mert erre a kombóra vagyok kíváncsi.

te igazi akadékoskodó vagy, lolly!

akárhol válaszolsz, az mindig valami szurkapiszka.

2017. júl. 1. 12:14
 4/7 anonim válasza:
100%
Nehéz, nem tudod mikor, milyen kedve van, így nehézkes a kapcsolat. Olyanra ne is gondolj, hogy elmentek valahova szórakozni, a folyamatos rosszkedv szinte mindent lehetetlenné tesz... (tapasztalat)
2017. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézed itt a válaszomat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

rájössz, hogy részemről ez képtelenség lenne.

2017. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd el feleségül és még véletlenül se csinálj neki gyereket! (Tapasztalat...)
2017. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DrFaktor ***** válasza:

Ez állapotfüggő. Befordulásra hajlamos személyről beszélünk, vagy súlyos depresszióról? Sok türelem és megértés, valamint ne vedd magadra, ha valami bántót mondana vagy csak nem érdeklődő. Emellett érdemes arra időt és figyelmet szentelned, hogy mikkel tudod a befordulásból kihozni. Ezeket pedig gyakorold vele szorgalmasan, de úgy, hogy ne légy tolakodó vagy terhes.

A könnyű humor, a finoman adagolt javaslatok szerintem működő stratégia.

Hasúlyos depresszió, akkor irány a szakember. Pszichológus vagy ha már gyógyszeres kezelés is kellhet, akkor pszichiáter

2017. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!