Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kívánnátok annak a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kívánnátok annak a pasinak, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés

... kábít titeket, hogy szeret, majd miután beleszerettek, azt mondja, hogy ti értettetek félre mindent, ő nem is szerelmes.


előtte azt kamuzta, hogy szakítófélben van a társától, majd miután letagadta az érzéseit, azt mondta, tulajdonképpen remekül megvan a párjával.



2017. okt. 17. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Én semmit nem kívánok neki, ez a te dolgod.
2017. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz vele! Egyedülálló pasit keress, aki még nem foglalt!
2017. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem szoktam foglalt pasikba beleszeretni.
2017. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

Hogy tanítson engem és másokat.


Mert manapság azt látom, hogy 90%-ban vagy átbaszós vagy, mint ez a srác, vagy egyáltalán kb soha nem jut neked nő, szerelem, intimitás, szex.

2017. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam idáig alapból nem jutna. Udvarolt már foglalt férfi, erős volt a vonzalom amíg nem tudtam, hogy foglalt, de amint kiderült, hogy amúgy a párja mellett nekem teszi a szépet (semmi konkrét nem történt köztünk), elkapott a hányinger és többet nem tudtam már rá emberként se nézni, nemhogy férfiként. Többre becsülöm magam annál, hogy valami gyáva, kapcsolatfüggő, gerinctelen suttyóval összeálljak, megbízni se tudnék egy ilyen féregben soha.


Nem kívánnék neki semmit, te se foglalkozz vele, töröld ki az életedből és tanulj az esetből, mást nem tudsz tenni.

2017. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
leszarnám, és ennék tovább az életemmel.
2017. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Kitalálom, a letagadás előtt még lefeküdtetek, ugye?

Semmit, inkább csak verném a fejemet a falba, hogy miért voltam ilyen naiv.

2017. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nem volt szex, semmit nem engedtem neki.

csak az ilyentől hányni tudnék.


teljesen megvezetett.


és utálom, hogy az ilyenek mindig megússzák.

2017. okt. 17. 15:04
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Tehát kikezdtél egy foglalt pasival, aki átveri a párját, hazudik neki, és tojik az érzéseire? Aztán most sírsz, hogy átvert, hazudott és tojik az érzéseidre?

Nem mondod?! Ki hitte volna!


Ezerszer megmondtuk: a férfi jellemét az mutatja, ahogy a társával bánik. (Csalja, hazudik, minden xarnak elmondja, stb.) Addig bármelyik tud játszani az új lyuknak, amíg sikerül megkapnia.

2017. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Mit kivanjak? Semmit. Amig akadnak ilyen hulyek a horgara, akik be tud etetni ezzel a "de majd szakitok" dumaval, addig ugyis ezt fogja csinalni.
2017. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!