Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kívánnátok annak a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kívánnátok annak a pasinak, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés

... kábít titeket, hogy szeret, majd miután beleszerettek, azt mondja, hogy ti értettetek félre mindent, ő nem is szerelmes.


előtte azt kamuzta, hogy szakítófélben van a társától, majd miután letagadta az érzéseit, azt mondta, tulajdonképpen remekül megvan a párjával.



2017. okt. 17. 14:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

azoknak, akiknek nem megy a szövegértelmezés:


1. még a kezemet sem fogta meg, szex sem volt, mert bármilyen fura, nekem jelent valamit, hogy van egy nője


2. nem én másztam rá, ő kezdett ki velem, és azt kamuzta, hogy vége van a kapcsolatának.

2017. okt. 17. 15:09
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

Többször voltam en is ilen helyzetben... habar sosem szandekosan kabitottam egy lanyt sem es azt sem mondtam, hogy baratnömmel szakitunk.


De sok lany (es szeretö) irant tenyleg többe-kevesbbe voltak erzelmeim. Ezt nem mondtam, de ereztek (es el is mondtak). Ilyenkor mondhattam barmit, sajat magukkal hitegettek, hogy mi egy boldog par leszünk, csak idö kerdese. Meg akkor is, ha az ellenkezöjeröl biztositottam es megkerdeztem, hogy hogyan tudna egyaltalan valaha megbizni bennem, ha ilyen körülmenyek között ismerkedtünk meg?


Hogy mit erdemelnek, azt sejtem... megis a legtöbb lany, akivel igy voltam, azt kivanja nekem, hogy ismerjem fel, hogy en valojaban boldogtalan vagyok baratnömmel es nem csak az ösztöneim hajtanak, amikor mas nö karjaiban kötök ki, hagyjam el es az összes lany közül (hiszen meg abban is öszinte szoktam lenni, hogy nem ö az egyetlen szeretöm), öt valasszam es legyek vele boldog...

2017. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Kívánnék az utcájukba a föld alá temetve egy kincsesládát tele aranyrudakkal. Aztán elmennék, kiásnám és hazavinném.
2017. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
én azt kívánom neki, hogy maradjon magára! az ilyenek attól paráznak a legjobban!
2017. okt. 17. 15:34
 15/20 anonim ***** válasza:
Na, most vege volt a kapcsolatanak vagy volt noje? :D
2017. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Te meg asszisztáltál hozzá, vagyis támogattad abban, hogy olyan legyen, amilyen.
2017. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

15. hányszor buktál nyelvtanból, bszki!


azt mondom, hogy azt kamuzta, vége a kapcsolatának, szakítani akar.


mondtam neki oké, amíg megvan a nőd, addig köztünk semmi nem lesz.


erre letagadta, hogy valaha is akart volna bármit, és már nem is akart szakítani velem.


komoly bajok vannak a fejekben, ha a sértett felet (engem) hibáztatjátok és gúnyolódtok.


idejártok üríteni, mi? a frusztrációt, levezetni az unalmat.


mindenképp szánalmas!

2017. okt. 17. 15:45
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

"Kívánom,hogy qrvára dögölj meg!" XD

Mármint a pasi .

2017. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"azt kamuzta, hogy vége van a kapcsolatának..." - ez amit ide leirtal, azt jelenti, hogy az illetonek nincs kapcsolata, vege van, tehat NEM el kapcsolatban, igy "noje" sem lehet. Elotte meg azt irtad, hogy neked azert meg jelent valamit, hogy valakinek noje van. Ezert mertem rakerdezni, de igen... en nem ertem, amit leirsz :D.
2017. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én jó estét kívánnék neki aztán fognám a kabátom és lelépnék.
2017. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!