Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ajándékötletek 3 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötletek 3 hónapos szerelmi évfordulóra egy 25 éves nőnek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Fontos is!
2017. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha egy 25 eves nö nem röhögögörcsöt kap, ha a negyed-evfordulot akarod tartani, akkor inkabb menekülj!


Nincs eleg ünnep, amire lehet ajandekot venni? Vagy akar csak ugy, mert eszedbe jutott valami, ami biztosan tetszik neki? De 3 honap utan megjutalmazni, hogy addig birta veled, kisse nevetseges...

2017. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Meg kell ajándékozni a hölgyet, hogy már 3 hónapot kibírt? Aztán ha pár év múlva nem lesz 3 havonta ajándék, akkor meg jön a csalódás, hogy már biztos nem szeret, régen nem ilyen volt.
2017. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
3 hónapos szerelmi évforduló, azta... Te hány éves vagy???
2017. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hónapforduló, na bumm, elírtam.


a szándék a lényeg.


aki itt csak a savazásra megy, köpjön egyet, és álljon alá.

2017. okt. 17. 16:02
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Engem komolyan érdekelt. Mert ilyet tiniknél hallottam csak, hogy ezt ünneplik. De akkor felköpök. :D Amúgy, te barátnőd, te ismered. Ha már szerelem van.
2017. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Widd el wellnessezni. Két éj, két fő, stb
2017. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
közben eldöntöttem, Bécsbe viszem...
2017. okt. 17. 16:11
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk felnőhetnél, az tuti jó ajándék lesz, biztos örülne neki.. A hónapfordulózás már tiniként is elég szánalmas, nemhogy 25 évesen.

Mindenesetre bármilyen alkalomra egy közös élmény a legjobb ajándék.

2017. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Egy kirandulas mindig jo ötlet...


de vagyok akkora "tetü", hogy vegyem a faradtsagot es leirjam velemenyemet! Szivesen, hogy rad pazarlom az idömet. Nem az elirasodat kifogasolom, hanem a tenyt, hogy a 3 honapot akarod/akarjatok megünnepelni. Ez meg a 15 eves kor elött is ciki, de akkor meg valahogy aranyos. Azutan pedig mar csak... kinos.


Vidd el kirandulni, erezzetek jol magatokat, mond el neki, ha ugy erzed, hogy jol erzed magad, de szereny velemenyem szerint, egyetlen szoval se emlitst, hogy azert viszed kirandulni, mert eltelt egy negyed ev, miota összejöttetek!


Ha nem lennek akkora tetü, tudnek neked tucatnyi különleges es romantikus helyet ajanlani Becsben, ami nem annyira cliche a megszokott helyeknel, de ...

2017. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!