Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, semmiképp nem kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, semmiképp nem kezdeményeztek egy pasinál? 20/F

Figyelt kérdés

Ha nem teszem meg az első lépést senki sem fogja helyettem? Félénk vagyok és mindig arra várok, hogy na majd ő mert ha kellek neki akkor úgyis megteszi. Ez igaz?

Nem tudom eldönteni, hogy azért nem kezdeményezett még senki mert nem az ő dolguk vagy csak azért mert még nem tetszettem igazán senkinek.

Szégyellnem kellene ezt a hozzáállásomat vagy más is találkozott már ilyennel?



2017. okt. 16. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Kezdemenyezek, ha ugy latom jonak, de felenk pasinal nem. Olyannal kezdemenyezek, akivel szivesen elnek kapcsolatban is. Egy mulya srac nem tartozik ezek koze.
2017. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a félénk srácokat és ha látom, hogy nem boldogul, akkor lépek.
2017. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Kétszer kezdeményeztem, mindkettőnek csúnya vége lett, pedig nem vagyok egy legalja, úgyhogy nagyon, de nagyon meg kell fogjon az a srác, hogy harmadjára is megpróbáljam.:)
2017. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha félénk vagy, és abszolút semmi jele nem mutatkozik annak, hogy tetszem neked (pl rám sem mersz nézni), akkor biztos, hogy nem kezdeményeznék, még akkor sem, ha egyébként nekem tetszenél.
2017. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok egy kezdeményező típus és a 4. válaszolóval értek egyet.

Ha annyira félénk, hogy tényleg semmi jelét nem adja a szimpátiának akkor biztos, hogy nem kezdeményeznék, tetszhetne akármennyire.

2017. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így van de legbelül gondoltam, hogy igy van. Annyira vagyok igen félénk, hogy maximum ránézek vagy nézem is pár másodpercig de ők olyankor soha nem néznek rám. Csodálkozok is, hogy minden lányra ránézek ők meg rám nem. Szóval megszólítani szó sem lehet róla csak ránézni de olyankor nem sűrjen szokták viszonozni.
2017. okt. 16. 21:46
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez kevés. Így nehéz ismerkedni.

Mitől félsz tulajdonképpen? Az elutasítástól? Ha apróbb lépéseket teszel nem lesz egyből a képedbe mondva, hogy nem tetszel

2017. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, soha nem próbáltam de valamiért nem is merem. Nem is attól mint más, hogy durván lekoptat hanem, hogy nem fogok neki tetszeni. Meg mit is mondhatnék neki még ha nem is egy idegen lány. Úgyis tudná, hogy mit akarok aztán csak azt gondolná, hogy ez vajon mit akar.
2017. okt. 16. 21:56
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez így kicsit megnyugtatott, hogy lehet tetszek valakinek de ha nem mutatok semmi jelet akkor ő nem fog kezdeményezni.
2017. okt. 16. 21:58
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Tökmindegy hogy tetszik, nem tetszik, semmiképp sem kezdeményezek. Nem megyek oda,nem küldök facebook jelölést, ezt meghagyom a férfiaknak.

Ha megnézek valaki magamnak,és az a valaki is megnéz engem, az már többnyire eldönti a dolgot, vadásszanak csak, találják meg a módját,ha meg akarnak ismerni.

21 L

2017. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!