Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, zavarna ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna ha a barátnőtök "reformkonyhát" vezetne együttélés során, és ezen semmiképp nem változtatna?

Figyelt kérdés

Nincs fehérliszt, nincs finomított cukor, nincs étolaj, nincsenek zsíros húsok/szalonna, ezek ki vannak zárva. A köret mindenhez rizs, tészta, nokedli, néha krumpli, és kisebb adag, mint amennyi egy átlag magyarnak az asztalára kerül, nagyobb hangsúlyt kap a hús, zöldség, szaft, sok új dolgot próbál ki alapanyagok terén, és rendszeresen próbálgat új recepteket.

Ő évek óta egészségtudatosan él, konditerembe jár, keményen edz, és magára főz régóta. Szívesen főz rád is, de csak annyit tesz, hogy amikor magának főz, akkor annyit csinál, hogy neked is jusson, de külön főzni nem hajlandó.


Ebbe a felsorolásba nem illő ételt, tehát zsíros, magyaros kajákat, vagy cukros süteményeket kb. havonta 2x (+ ünnepekkor) készít, akkor eszik ő is ilyesmit.


2017. szept. 9. 02:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
Ha meglep a szülinapomon, hogy a kedvemre tegyen, mert tudja, hogy örülök neki(olyankor igazán lehetek én fontos), na meg persze nem vágja a fejeket és nem győzköd, hogy hagyjam ott a tepertőt, és mindenképp kóstoljam meg a főztét, és ritkán eszik mást is, tehát nem száműzött semmit véglegesen, mint mondjuk egy vegán, akkor teljesen normális.
2017. szept. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Egyébként hol a határ? Mondjuk nézzük a decembert.


Mikulás, advent, karácsony, szilveszter meg mondjuk egy születésnap.


Havonta mondjuk 10 nap még egészségtudatos?


Gondolom ünnepek után is meg kell enni a maradékot, tehát legyen inkább 15.


Ez még egészségtudatosnak számít? ..


Senki nem eszik a hónap minden napján szalonnát kelttésztával.

2017. szept. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A szülinap természetesen kivétel, akkor azt főzök, amit a legeslegjobban szeret és én is eszem vele. :)


A december is kivétel, olyankor több hétig össze-vissza eszem én is (és nem, nem lehet meghízni ennyi idő alatt amúgy, bátran zabálom a bejglit kétpofára akkor).


Általánosságban, amikor nincs semmi kivételes alkalom, inkább havi 20 nap a legalsó minimum.

2017. szept. 9. 02:48
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Akkor már jobban tetszene, ha vega vagy vegán lenne.
2017. szept. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az teljes mértékben ki van zárva. :)
2017. szept. 9. 02:54
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
A teszta, nokedli nem feherliszt? Teljesen atlagos etrendet irsz le.
2017. szept. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem fehérliszt. És nem átlagos.
2017. szept. 9. 03:31
 8/26 anonim ***** válasza:
18%

Nekem az asszony főzzön jókat és kész. A változatos étrenddel és új receptekkel semmi bajom. A süti meg most sincs ennyiszer.


De ettől nem zárnám ki a szalonnát v a magyar konyhát. A kemény edzéssel meg óvatosan...

2017. szept. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
#5 én nem vagyok, de azt szépnek tartom. Ott megértem a miértet.
2017. szept. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem zavarna. De ha én állok neki főzni, akkor az meg

őt ne zavarja :) (Sok ételt el tudok készíteni, lehet

még ebbe a kategóriába is belefér 1-2)

2017. szept. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!