Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem, aki a 40-es évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem, aki a 40-es évei elején járó férfi, imád társasozni, kirakózni, építőkockázni, kifestőzni. én ezt nem tudom hovatenni, és zavar. Van itt olyan, akinek a párja hasonló?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 23:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Az első kettő simán belefér(ne mondd már, hogy a puzzle korhoz van kötve, a társasozás meg pláne nincs), a legózás már neccesebb, de a jóindulat még azért megvan, a kifestőzás viszont már valóban gáz. Max. akkor fér bele, ha a gyerekével csinálják, mert ugyebár a gyerek fejlődését is szolgálja, mellette meg szórakoztat.
2017. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Egyem a zúzáját :)

Mennyire imád játszani? Mármint, ha a kötelességei rovására megy, vagy a kedvesét erősen hanyagolja ez miatt, akkor bibi van.

2017. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

okostóni, a szívembe látsz?


nagyon szeretem, de ez zavar.

2017. okt. 18. 23:42
 4/27 A legrosszabb ***** válasza:
73%
Ha szeretnéd, egyáltalán nem zavarna. Meddig hazudsz még magadnak?
2017. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Az én párom 45 éves és szeret legózni, építőkockázni. Csak sajnos nincs rá idő, mert sok a munka.

Én nagyon szeretek rajzolni, kifesteni,(vannak felnőtteknek való kifestők), kirakózni.


Miért nem tudod ezeket hova tenni? Kiveszett a gyerek éned? Vagy ezek a dolgok a közös időtök rovására megy?


Engem az zavar, ha megszólnak, hogy "nőlj már fel" mikor kicsit elengedem magam és ilyesmit csinálok.


Ha mindezt egy gyerekkel csinálná a párod nem "fura" lenne, hanem jó apa.

2017. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Hajrá Legrosszabb! :-)
2017. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok h.ülye, de én ebben nem látok semmi problémát. Egy kreatív férfi, aki nem félt megőrizni a gyermeki énjéből is valamit. Attól, hogy ezek a hobbijai, az még egyáltalán nem jelenti, hogy egy éretlen, infantilis személyről van szó.

A játékok, kreatív foglalkozások minden esetben örömforrások, amik segítenek felszabadultan eltölteni az időnket, kiszakadni a napi nyomás alól.

2017. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Már bocs, de attól még, mert te totál fásult vagy és képtelen vagy lazítani, a barátod is meg akarod fosztani a lazítástól? Itt veled van a baj, nem vele. Engedd el, jobb lesz neki nélküled, majd talál olyan nőt, aki nem olyan, mint akinek karót dugtak a se..ébe.
2017. okt. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem teljesen rendben van a dolog. Kreatív pasi, akiből még nem veszett ki a gyerek.

Ha majd lesz gyerek vele nagyon jól el tud majd játszani és nem a tabletet fogja a kezébe nyomni.


Na, én meg 27 éves nőként imádok meséket nézni. Pl.Disney-s és Barbies-s meséket.


Akkor a te szemedben én egy kislány vagyok, csak mert nem hagytam hogy kiöljék belőlem a gyermeki énemet?


Gondolom már a megismekedés utáni első pár randin kiderült hogy mit szeret. Ha akkor nem lázadoztál ellene, akkor most miért?

2017. okt. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Bár nekem lenne olyan párom, akivel játszhatnék....

Társas, kirakó, egy jó buli is. Építeni, meg á, hagyjuk...


Akkor érteném meg a problémád, ha ezeken kívül mást nem is csinál.

2017. okt. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!