Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen növényt ültessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen növényt ültessek páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mi az amit el tudnék ültetni, ami mag/hagyma és szobahőmérséklen télen is elkezd kikelni? Páromnak szeretnék karácsonyra egy "meglepetés" növénykét ajándékozni. Nem sok növénye van (férfi) és ezt személyesebb ajándéknak gondolnám,mint valamit venni.
2017. okt. 20. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy növényt akarsz adni neki? szeretni? vagy nem véletlenül van olyan kevés növénye?
2017. okt. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Vadkendert.
2017. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jégrém ***** válasza:
69%
Lódög kontyvirág
2017. okt. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
datolyapálma
2017. okt. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
100%
Valami marokkói vagy jamaicai árút...
2017. okt. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem örülne neki
2017. okt. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyet ne adj pasinak! Ők nem értékelik a virágokat.
2017. okt. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Naga Jolokia.
2017. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz ötlet lágyszárú,hagymás növényt ajándékozni. Nagyon kényesek,hatalmas igényekkel és olyan törékenyek. Nem ajánlom.


Amit ajánlok az fásabb szárű növények,fa és páfrányfélék. Nincsen nagy fényigényük valamint ha a locsolás megvan akkor vígan elélnek.


Ha a locsolás is feledésbe merül akkor kaktuszt javaslok. Milliom egy fajtája van. Nem kényesek,csak kirakod a fényre és ennyi. Valamint ha virágoznak és növekednek az nagyon látványos! (Annyi,hogy a tüskétlen kaktuszokat az igényeik miatt szinte lehetetlen tartani)


Utólag.: nem rossz ajándék a növény (férfinak se). Tavaly karácsonykor kaktuszt (is) kapott a párom (férfi) és nagyon odavolt érte. Pedig nem volt ilyen típus.

2017. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,biztos növényt szeretnék,mert tudom,hogy örülne neki!

Azért arra gondoltam,mert olyan meglepi lenne,ami lassan kel ki. Utolsó válaszolónal nagyon köszönöm

2017. okt. 20. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!