Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig érdemes várni? 7 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni? 7 éves kapcsolatban az összeköltözésre, és más továbbiakra?

Figyelt kérdés

25/L vagyok, párom 24/F

7 éve vagyunk együtt, de még mindig nem élünk együtt. Én már laktam náluk kis ideig, de a szülőkkel voltak gondok így hazajöttem.


Szeretem őt, ugyanakkor egyre jobban érzem, hogy türelmetlen vagyok, hisz nem vittük a 7 év alatt semmire. Tudja, hogy vágyam egy közös jövő, házasság és később gyerek. Magamat is féltem, mert miatta nem szeretnék kifutni az időből.


Mit gondoltok, meddig érdemes várni a másikra?



2017. okt. 20. 15:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
De mi az oka, hogy nem haladtok? Ő mit mond?
2017. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
ebben a korban már nem sokat érdemes várni.
2017. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Van félretett pénzetek? Mindketten dolgoztok már? Értem én, hogy nagyon akarsz már összeköltözni és meg is értem, de ő mit mond, miért nem juttok semmire? Albérletben tengődés mellett szerinted tudtok családalapításra félretenni?

7 év tényleg sok, de itt számtalan kérdés van, semmit nem írsz ezekről.

2017. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Azt mondja a pénz az oka...pénz kell ahhoz hogy kulon menjunk akár albérletbe, akár sajátba.

Pedig 3x annyit keres, mint én.

Pedig tisztában vagyok vele, hogy pénzből élünk.

Nekem már sokszor csak kifogásoknak tűnnek amiket mond.

2017. okt. 20. 15:31
 5/25 A kérdező kommentje:
Van félretett pénzünk is.
2017. okt. 20. 15:32
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem véletlen h te cuccoltál oda, nem akar leválni otthonról.
2017. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hozzánk azért nem akar jönni, mert az édesanyám párjával nem jönnek ki.
2017. okt. 20. 15:34
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
ennek lehet hogy ennyi a kifutása, 17éves kor óta együtt, megrekedt a tini szinten
2017. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt mondom neki én is, hogy ugyan ott vagyunk ahol elkezdtük


Azt mondja ugyan, hogy velem tervez, szeretne külön menni.Van mikor beszél róla hogyan képzeli el a dolgokat

De nem ezt látom rajta a tetteiben.

Ismerősök is mind ki vannak akadva ha megkérdezik mióta vagyunk egyutt, hogy se osszekoltozes semmi?? Tudom nem másokkal kell foglalkozni, de már én szégyellem magam ez miatt.

2017. okt. 20. 15:42
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
béreljetek egy szobát, az olcsó is, külön is vagytok és onnan eldöntitek, hogy merre tovább.
2017. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!