Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nehezményezi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nehezményezi, hogy nélküle megyek szórakozn, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nem diszkóra, hanem olyan szórakozásra gondoltam, hogy elmegyek barátokkal (csak velem egyneműekkel) moziba, kávézni, ilyesmi. Ha egy helyen laknánk nyilván hívnám magammal, hogy jöjjön ő is, de több száz kilométerre vagyunk egymástól,ezért lehetetlem. Ő azt szeretné, ha nem mennék sehova nélküle.

2017. okt. 20. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért ez elég egoista hozzáállás a részéről és sajnos ennek megvan a miértje,vagyis nem bízik meg benned.
2017. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne engedd, hogy korlátozzon e téren. egy felnőtt, értelmes kapcsolatban a felek egymás nélkül is elmehetnek a barátaikkal ide-oda, ehhez nem kell engedély. azt gondolja, hogy örökké ott fogsz ülni mellette a kanapén?
2017. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én, el is szoktam fuvarozni, a barátait, kollégáit is, csak érezzék jól magukat.
2017. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább örülök az ilyen helyzetnek. Főleg ha nem tudunk együtt lenni. Miért ne érezhetné jól magát a barátaival? Akár különneműekkel is. Nem a korlátoktól lesz valaki hűséges. Ha meg akar csalni, akkor is meg tud, ha ellenőrizgetem. Ráadásul a bizalom nagyon fontos egy kapcsolatban. Ha szeretek valakit, attól vagyok boldog ha ő jól érzi magát. Gyerekes és önző dolog elvárni, hogy otthon üljön egyedül és bámuljon ki a fejéből.
2017. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan kisajátítás a részéről, tiszta egoizmus és nem szeretet. Nem csinálsz semmi gázos dolgot, nem fetrengsz félrészegen a diszkóban valami srác ölében, hanem a barátnőiddel kávézol, mozizol! Ha neki ez sem fér bele, akkor mégis mit képzel ő az életről?!


Természetesen menj és érezd jól magad! Ha meg ezért szakít, akkor nem kár érte! Gondolj bele, lekopnak a barátaid, ha nem ápolod a kapcsolatot velük. Azt a több száz kilométerre lévő barátod otthagy, ki marad melletted...? Jól elmar mindenkit mellőled.

2017. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Messze vagytok, így e vágya elégé ésszerűtlen. Ellentétét kéne akarnia.
2017. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!