Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érzelmi zsarolásban vagyok. A...

Érzelmi zsarolásban vagyok. A 9 éves lányom nehezményezi, hogy néha kikapcsolódok. És mellé állt az anyám is. Hogy győzzem meg őket, hogy kell néha a lazulás, barátnőzés, stb? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Néha elmegyek a barátnőimmel kávézni, sütizni, koncertre,moziba, szóval kulturált helyekre. Kb. havonta 1-2-szer.Nem hiszem, hogy ezek rossz dolgok, attól én még nagyon is törődök a gyerekemmel. Ezek a kimozdulások engem feltöltenek. Plusz a férjem se szól érte, és időnként ő is elmegy focizni, sörözni. Ez nem ront a kapcsolaton, sőt.
2013. dec. 28. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Majd megszokja...
2013. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
A kislányodnak elmagyarázod, és megtanítod, hogy ő se legyen robot. Az anyádat meg leteremted :D
2013. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Ne engedj nekik, ennyi. Magyarázd el a lányodnak, hogy ez neked kell.
2013. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Nehogy már a farok csóválja a kutyát. Miért kellene meggyőzni? Te vagy a szülő az van amit mondasz aztán kész, ez nem vita téma.
2013. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Hát pedig ne a kislány dirigáljon, a szülőknek is kell, hogy legyen életük!
2013. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Nincs testvére? Unatkozik...
2013. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 28. 21:59
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg a lányodat, hogy azt nem nehezményezi-e, hogy az apja elmegy sörözni?
2013. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Már nem olyan kicsi, magyarázd el neki, hogy neked is ugyan annyira szükséged van barátnőkre, szórakozásra, mint neki. Képzelje el, milyen rossz lenne neki fordított esetben, ha azért nem játszhatna a barátaival, mert veled kéne foglalkoznia.. hiába vagy a szülője, ettől még más emberek is léteznek az életedben rajta kívül, ahogy neki is. Ha tényleg sokat törődsz vele, akkor meg fogja érteni.
2013. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
Túl szabadjára engeded a lányodat. Anyádat is. Vannak olyan emberek akiket el kell nyomni, korlátozzni kell a szabadságukat, mert ha nem teszed meg velük akkor ők teszik ezt meg veled.
2013. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!