Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lettetek másba szerelmesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lettetek másba szerelmesek, miközben volt párotok?

Figyelt kérdés
Meséljetek légy szíves! Mi történt, hogyan történt! Köszönöm
2017. okt. 20. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Inkább úgy jöttem össze valakivel, hogy másba vagyok.
2017. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem exem volt ilyen helyzetben. 2 éves kapcsolatban voltunk, közben ő levelezgetett egy másik lánnyal. Se ő, se én nem tudtunk egymásról. Szerelmes lett. Elvileg fél év után találkoztak, lelkiismeretfurdalása lett, így kitálalt mindkettőnknek. Mi szakítottunk, a csajt nem zavarta, azóta is együtt vannak, bár nagyon rossz a kapcsolatuk (exem szerint), úgyhogy most néha engem hív randizni, gondolja majd visszafogadom ezek után..
2017. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

1x megesett, hogy egy teljesen jól működö kapcsolat mellett toppant be az életemben egy új munkatárs. Eleinte még semmi nem volt. Kedves volt, aranyos, barátságos. Semmi extra. Egyszer csak arra eszméltem hogy olyan tüneteim vannak mint anno a páromnál. Éreztem a jelenlétét. Bizserget a bőröm ha hozzám ért. Mindig kerestem a társaságát és feldobbot ha beszélhettem vele. Nem tudom hogy történt a dolog, teljesen alattomosan jött ez az egész.


Akkot jött a nagy kérdés: a párom vagy az új szerelem? Én nem akartam elhagyni a párom. Annyira szerettem hogy egy férfi aki szeret, megért és elvisel. Nem akartam elengedni. Így elmondtam neki mi a helyzet és megbeszéltük, hogy őt akarom. Így aztán szépen a segítségével leépítettem a vonzalmat a kolléga íránt.


Az eset viszont erősebbé tette a kapcsolatunkat mint valaha. És megtanultam koordinálni az érzéseim.

2017. okt. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Házas vagyok. Volt ilyen. Ellenálltam az egésznek, de kölcsönös volt. Elmúlt, miután nem találkoztunk többet a munka során úgy másfél évig éreztem összesen, de nem foglalkoztam azzal, amit érzek. Elmondtam a férjemnek, kértem, hogy ne engedje, hogy kettesben legyek az illetővel. Megértő volt. Az érzések elmúltak. És igen, én is nagyon komolyan megtanultam ebből koordinálni az érzéseimet, már nem tud egy szerelem imitáció uralni engem, mert tudom, hogy ez múlékony, csak a racionalitás alapján is képes vagyok dönteni, így kevésbé vagyok kiszolgáltatott. (Képes vagyok a szerelem érzésére, csak nem esek hasra tőle.)
2017. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek
2017. okt. 22. 22:13
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
A páromat sohasem tudtam megcsalni igy ellenáltam és szerencsére elmult. :)
2017. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jelenleg is ebben a helyzetben vagyok.

Lassan 4 hónapja, hogy a jó kapcsolatom mellett kialakult egy új szerelem.

Igazából nem egyből kapott el a szerelem érzés, de olyan alattomos módon történt az egész.

Nem akartam szakítani, hiszen a meglevő párommal semmi olyan problémám nincs,meg sosem voltam olyan, aki egyik kapcsolatból a másikba átlép.

Párommal megpróbáltam átbeszélni a dolgokat, hogy mi történik most velem ebben a majdnem 2 éves kapcsolatban,és hogy ezt az új szerelmet le fogom építeni.

Ez most augusztus végén volt.

Szeptember közepén pedig belefutottam egy cikkbe a poliamoria-val kapcsolatosan.

Szóval mégsem velem volt a baj, mert 2 embert tényleg lehet szeretni egyszerre, majdnem ugyanúgy.

Úgyhogy a vonzalmam még a mai napig nem múlt el, ki tudja, mi lesz ezután.

Ugyanis az új férfi érdeklődése sem hagyott alább, szerelmes belém.

Majd az élet rendezi.

2017. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A lany akibe szerelmes vagyok peldaul igy van :) Van pasija de itt vagyok en. O meg nem tudja mi legyen...
2017. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha nekem a párom ezzel jönne, hogy másba szerelmes és segítsek neki leépíteni az érzéseit a másik nő iránt, én soha többé nem tudnék úgy nézni rá mint azelőtt. Ez túl megalázó lenne nekem.
2017. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!