Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan valakivel itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel itt, hogy az egyik fél szakított a másikkal, azzal az indokkal hogy már nem szerelmes, de hónapok vagy akár évek múlva újra összejöttek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én. együtt éltünk, hónapokig próbáltuk megoldani ezt az érzést, de valahogy nem sikerült. Jobbnak láttuk, ha különmegyünk. Aztán amikor hazaértünk az autóval, ami tele volt a cuccaimmal, akkor hirtelen megcsapott az "ennek nem így kellene lennie" érzés. Nem volt semmi veszekedés köztünk mikor szétmentünk, barátként találkoztunk néha, de nagyon hamar átcsapott ez abba, hogy elkezdtem visszakönyörögni magam. Persze ő sose akart szakítani, és megbántva érezte magát, jogosan. Végül újrakezdtük, ezúttal sokkal erősebben, a szerelem érzés is visszajött, de meg is maradt. Azt hiszem, egy nagy pofon kellett mindkettőnknek
2017. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig voltatok külön?
2017. okt. 22. 19:11
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia. 17 éves korunkban voltunk együtt először a férjemmel kb. 9 hónapot. Én szakítottam vele. Nem úgy szerettem már, elmúlt a lángolás, èlni akartam még, élvezni a függetlenséget. Utána volt 1 hosszabb kapcsolatom (2 évig tartott 19-21 éves korom között. Előtte 1-2 rövidebb. Majd 21 évesen találkoztunk újra véletlen futottunk össze. Elkezdtünk beszélgetni, 3 hét múlva már vele éltem. Most vagyok 34 éves. Van egy 8 éves kisfiúnk, és 25.-én leszünk 9 éve házasok. Tulajdonképpen soha nem felejtettük el egymást, mindég is ott volt a parázs ami újra lobbant
2017. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, egy évet voltunk külön.Neki akadt közben más.Újra kezdtük ,de az alap probléma nem változott.Sajnos nálunk nem működött ez.Az exem-nek problémái vannak szerintem :kapcsolat függő mégis fél az elkötelezettségtől stb...Jó páros voltunk amugy.
2017. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi volt, hogy még 16èves volt a làny amikor összejöttek tehát gyerek! Egyetem alatt szètmentek majd pár év múlva felnőttkènt újra össze jöttek!
2017. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!