Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányként hogy szeressek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogy szeressek ki egy lánybol?

Figyelt kérdés
Elég érdekes helyzetbe kerültem. Eddig csak pasijaim voltak, néha bejött egy-egy fiús lány, de nem kerítettem neki komolyabb figyelmet. Viszont egyetemen megismertem egy leszbi lányt, aki a szaktársam, kolitársam és szobatársam is. És valahogy elkezdtem vonzódni hozzá, és kiderült h kölcsönös a dolog. Jelenleg azt érzem, hogy ilyen erős érzelmeim még senki iránt nem voltak. Viszont nem vagyok biztos benne, hogy készen állok egy leszbikus kapcsolatra és a teljes felvállalásra. Az a baj, hogy én heteronak érzem magam, srácot akarok, de még sosem voltam ilyen boldog, mint ezzel a lánnyal. Viszont otthon se fogadnák el, szóval ezért sem "választanám" ezt az utat. A csaj is azt mondja, hogy hagyjuk mert nem akarja, hogy szenvedjek emiatt az életvitel miatt és az a cálja hogy valahogy kiszeressek belőle. Neki sem jó ez hogy ilyen bizonytalan vagyok. Tényleg nagyon szeretem, de egy részem azt mondja, hogy ne őt válasszam, ha van más lehetőség is. Viszont nem tudom hogy szerethetnék ki belőle igy h nap mint nap találkozunk. Ugye nálunk ez barátságbol alakult ki és hátha vissza lehetne hozni. Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben? Probálnátok tanácsokat adni?

2017. okt. 23. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Grrr. Szakitsd meg vele mindenhol a kapcsolatot.
2017. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kérd át magad másik szobába, ha lehet másik csoportba.

közös órákon ülj tőle a legtávolabb,ne beszélgessetek, töröld face-ről.

ha tényleg el akarod engedni, sikerülni fog.

2017. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát... a baj az h közös a baráti körunk. Most kezdődött az egyetem és így lettünk jóban. Sulis és kolis társaság is ugyanaz.
2017. okt. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!