Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ciki ha sírok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha sírok egy lány után akit még mindig szeretek fiú létemre?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 13:23
1 2
 1/12 Heart of Darkness ***** válasza:
51%
Nem az. Én már rengetegszer sírtam azért, mert a lelkembe tiport olyan ember akit nagyon-nagyon szerettem. Az a fontos, hogy ki tudd adni magadból és könnyebb legyen utána.
2017. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Volt valami gagyi zenekar az országban ami megénekelte, hogy "há' boulond áki sír ágy jány óútáááán", szóval nem ciki, csak értelmetlen.
2017. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Csak annyiban ciki, hogy még nem született olyan lány, akiért akár egy könnycseppet is érdemes lenne hullatni, csakhogy erre az ember a sírás után jóval később jön rá...
2017. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem éri meg.Ő se sír utánad! Inkább szedd össze magad és keress egy olyat aki ugyanúgy szeret mint te őt.
2017. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
2017. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

A 4 fal között úgyse látja senki.


De azért elég sok kérdés felmerül:

1. mennyi ideig voltatok együtt?

2. mikor lett vége a kapcsolatnak?

3. ki mondta ki a végét?

4. mi miatt lett vége?

5. mit teszel azért, hogy feldolgozd az elvesztést?

6. megéri-e a továbbiakban is itatni miatta az egereket és emészteni magad miatta, ahelyett, hogy már más lány után néznél?

2017. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem tudtad neki ÉRTELMESEN elmondani, hogy szereted. ("... egy lány után akit még mindig szeretek fiú létemre?" Miért? az jobb ha lány sir lány után?)
2017. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Magamban ha nagyon berúgok néha, én is sírok néha egy lány után, akit legutóbb 2,5 éve láttam.


De az azért ciki, ha mások előtt sírsz mondjuk, igen.

2017. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, viszont értelmetlen. Ezt majd később te is belátod, amikor találsz egy jobb csajt.
2017. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Tudod, bolond, aki sír egy lány után... én mégis megteszem majd ezután..." :DDD
2017. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!