Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit számít egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít egy kapcsolatban, hogy mennyire találod szépnek a párod nemi szervét?

Figyelt kérdés
"Van aki szerint a jó szex az alapja a jó kapcsolatnak."

2017. okt. 26. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokadik helyen szerepel nálam, de én ugye nő vagyok. Az idézet nem kimondottan a kinézetre vonatkozik, a jó szex alapja nem a "szép" nemiszerv
2017. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Kb. a kapcsolat komolyságával fordítottan arányos.
2017. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2#+ Annyit hozzáteszek, egy bizonyos szint után, teljesen lényegtelen. Hiába nő a komolyság, nem lesz kevésbé lényeges, mint semennyire.

Csak személyiség számít.

2017. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen lényegtelen
2017. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Számít. A barátnőmnek borotvált babapuncija van, aminek a közelében egyetlen nagy anyajegy sincs. Nekem 17 cm-es körülmetélt, enyhén felfelé görbülő, azt mondanám szép farkam van.


Én is voltam már olyan lánnyal, akinek elég ápolatlan, csúnya, büdös puncija volt és a barátnőm is mesélte, hogy volt már ápolatlanul szőrös, lefelé görbülő, lőcsös, kicsi farkú sráccal, ami elég rossz élmény volt neki.


Nézd, nyilván nem vízválasztó ez. De azért egy 10-es listán ott a helye. Meg nem kell világ szépének lennie, az is jó ha csak már jó értelemben átlagos.

2017. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Oszinte leszek, szerintem fele annyira nem kivannak a parom , ha nem tartanam iszonyu gyonyorunek es szexinek a nemiszervet.

Nekem ugyan annyira fontos, mint a szex minosege.

Lattam mar szamomra undorito farkat, aminek nem a meretevel volt a gond. Na az olyanhoz hozza se nyulnek.

21L


lehet lepontozni

2017. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőnek köszönöm, hogy őszintén válaszolt.
2017. okt. 26. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
A szépségnek és az ápoltságnak semmi köze egymáshoz
2017. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Az őszinte, aki azt mondja, amit hallani akarsz?
2017. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Hàt azèrt egy szèp punci izgatóbb , mint egy rojtos haburger. De lehet az utóbbi gazdája ügyesebb....
2017. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!